To takie smutne i tak bardzo boli…
Dlaczego odchodzą anioły???
.-:¦:-......-:¦:-.
Wraz z Wami odeszła cała radość naszego życia.
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek...imieniny miał...płaczę Dzieci moje...tęsknię Dzieci moje...żyć
bez Was nie umiem...przytulcie Maksia...Twojego Przyjaciela Jędruniu...i
wiernego Słuchacza...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia
Elmo! Nigdy nie zapomnę jak czytałeś Maksowi bajki.Nie ma Ciebie, nie ma
słuchacza, ale pamięć jest i pozostanie. Twej Mamie i Tobie zapalam płomyki
pamięci.
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śpijcie spokojnie Dzieci kochane... a ja WAM Lampeczke pamięci od serca
zapalam .♡° ♨️ °♡
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, kochani...
Zgłoś SPAM
i
(**)...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Jesteś Pamięcią, której nie można zapomnieć”
Płomyczek jasny posyłam do Nieba [☀️]❤️❤️ [☀️]
Odpoczywajcie w Pokoju Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci dla Karolinki i Jędrusiu ((*))❤❤❤♨♨♨❤❤❤
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i Jędrusiowi moja pamięć i światełka..(*)(*)
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolince i Jędrusiowi-wtorkowe, jasne płomyki pamięci zapalam [**].
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
°¤¸♥¸¤°
„Bywa nieraz,
że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
°¤¸♥¸¤°
Światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Nie miałam dostępu do internetu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.