Sił już brak Kochani... tak bardzo brak sił... Smutne dobranoc Karolinko i
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czasem brak jednej ukochanej osoby
Sprawia że świat zdaje się być wyludniony........
Światełko na dobranoc Karolinko i Jędrusiu
((*))❤♨❤♨❤♨❤♨
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spójrz, świat powoli poddaje się nocy, wszystko pogrąża się w ciemności.
Już pora na sen. Zamknijmy oczy i zaśnijmy wreszcie. Być może dziś spotkamy
się we śnie. Światełko Pamięci,Karolinko..Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa imieniny loda...kiedyś..i skałki Jędruniu...kiedyś..i WSZYSTKO
...kiedyś..teraz już NIC Najdrożsi..bez Ciebie Kaluniu..bez Ciebie Wnusiu
Jedyny ...tęsknię okrutnie Dzieci moje..
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥
☀️ Smutne Światełko Pamięci ☀️
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
i
{**}..
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Smutno i źle Kochani, i tak nieustannie.
Zgłoś SPAM
(*)
dla Mamusi i Synka...(*)(*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Basia
Smutne dzień dobry dla Was, oraz płomyki na dzisiaj zapalam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.