ღ✿ღ___... (°)(❤️♦♦♦❤️) (°)...___ღ✿ღ_ Światełko i
modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___...
(°)(❤️♦♦♦❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
i
{**}................światełko jesienne
Zgłoś SPAM
Basia
Wstał nowy dzień, pewnie coś nowego przyniesie. Smutek, pozostał jednak
niezmienny i taki pozostanie do końca naszych dni. Jasne płomyki pamięci dla
Was zapalam.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Bezsilne dzień dobry w ten smutny poniedziałkowy poranek... Dla Ciebie
Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-jasne i ciepłe płomyki pamięci niech Was ogrzewają w
zimny, poniedziałkowy poranek [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Miłość nie kończy się u bram śmierci,
Żyjecie kochani w naszych sercach i pamięci.
Dłoniom daleko, sercu zawsze blisko.
KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Dobranoc cicho wyszeptane, a kołysanka wymruczana.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nie blednie, rwie nasze serca powoli, niezmiennie. Pamięć
błądzi między teraźniejszością a wspomnieniami, tak w rwaniu mijają
tygodnie, by kiedyś przy Was odetchnąć swobodnie
Zgłoś SPAM
Gaba
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia Jędrusia
Niedziele...imieniny miała Ela...i pustka...i łzy...Kaluniu,Jędrusiu...Dzieci
moje
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci..˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜..
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.