Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495829
Zapalone ponad rok temu
Basia
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jedrusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Innego końca świata nie będzie... Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne Światełko Pamięci i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..♥..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota Najdrożsi...imieniny kota kiedyś Jędruniu...właśnie ta godzina...19.45...wtedy skończył się świat Dzieci moje
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa na weekend, czuwaj mały patrioto nad naszą Ojczyzną
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Sobota... i już tylko łzy... Smutne dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia i Roman z rodziną
Płomyki pamięci dla Mamy z magicznym, kochanym chłopcem.Sobota,pewnie byłaby jakaś wycieczka w teren, w celu pokazywania synkowi świata... już nigdy, nic.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Dorota
Sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i magicznego Jędrusia [**].
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój Przyjacielu... Chcę być tylko z Tobą przez te kilka małych chwil. Pomóż mi przywołać dawne lata ożywić śpiących ludzi... Pomóż mi pokonać smutek..."
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
"_❤️_ Pozostały wspomnienia,które już nie wrócą, .....które ranią serca i tak bardzo smucą. _❤️_"
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Jutro znowu sobota Kochani... Smutne dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Jacek.
Wieczorny płomyk dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..... Jesteście ciągle w naszych myślach i sercach...KOCHANI..................... Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie...Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Ci,co odeszli, wciąż żyją w nas,w naszych sercach i wspomnieniach.Zostaną tam przez cały czas naszego istnienia…” Weekendowe Światełka zapalam dla Was. Niech płomykami sięgają Nieba ☀️☀️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1713   1714   1715   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz