Sobota... i już tylko łzy... Smutne dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia i Roman z rodziną
Płomyki pamięci dla Mamy z magicznym, kochanym chłopcem.Sobota,pewnie byłaby
jakaś wycieczka w teren, w celu pokazywania synkowi świata... już nigdy, nic.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Dorota
Sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i magicznego Jędrusia [**].
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie, mój Przyjacielu... Chcę być tylko z
Tobą przez te kilka małych chwil. Pomóż mi przywołać dawne lata ożywić
śpiących ludzi... Pomóż mi pokonać smutek..."
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
"_❤️_ Pozostały wspomnienia,które już nie wrócą, .....które
ranią serca i tak bardzo smucą. _❤️_"
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Jutro znowu sobota Kochani... Smutne dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Jacek.
Wieczorny płomyk dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami.....
Jesteście ciągle w naszych myślach i sercach...KOCHANI.....................
Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie...Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Ci,co odeszli, wciąż żyją w nas,w naszych sercach i
wspomnieniach.Zostaną tam przez cały czas naszego istnienia…” Weekendowe
Światełka zapalam dla Was. Niech płomykami sięgają Nieba ☀️☀️☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.