Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495906
Zapalone ponad rok temu
Wasza mama-babcia
Piątek imieniny kaczątek...wróciłam od Was Najdrożsi...Piotr Was odwiedził Dzieci moje..Twój Przyjaciel Córuś...takie dwie bratnie dusze z Was były...tęsknię Kaluniu,tęsknię Elmo mój
Zgłoś SPAM
mama MARCINA
Dzieci KOCHANE, Aniołki., światełka pamięci zapalam w tę smutną miesięcznicę.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kochana Karolinko i Jędrusiu kochany, Światełko Pamięci na dzisiaj dla Was najdrożsi.♨️
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
i
(**)...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱ ╗♥...°●°.... ║║(¯`v´¯). Wieczne ║║*•¸.¸•*. Odpoczywanie ♥ ╬╬ ♥ ♥ ♥ ♥ -----) -----------(,) ---------[_♥_] `°*”˜˜”*°◕°*`♥ `*°◕°*”˜˜”*°`
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To co widzialne przemija, lecz to co niewidzialne trwa wiecznie... Najjaśniejsze Światełka z głębi serca zapalam, odpoczywajcie w spokoju ... ♡♨️♡
Zgłoś SPAM
(*)
Niewidzialni dla oczu-wyczuwalni dla serca....Karolince i Jędrusiowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu nasze smutne światełko na dzień dobry...
Zgłoś SPAM
Dorota
Piątkowe płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam, niech płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Szum liści, powiew wiatru, promyki słońca. Wyliczać można bez końca. Co z tego, że życie dalej się toczy? Lecz Was już nie zobaczą moje oczy! KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Ciężko żyć w cierpieniu nie znając radości Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości Kiedy już zabrakło nadziei i słońca Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko. dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście owijają Was kolory Nieba....dziękujemy więc po prostu za to, że Byliście z nami...nie sposób Was ogarnąć sercem....
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko kochana ❤ Jędrusiu kochany❤
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1714   1715   1716   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz