Piątek imieniny kaczątek...wróciłam od Was Najdrożsi...Piotr Was odwiedził
Dzieci moje..Twój Przyjaciel Córuś...takie dwie bratnie dusze z Was
były...tęsknię Kaluniu,tęsknię Elmo mój
Zgłoś SPAM
mama MARCINA
Dzieci KOCHANE, Aniołki., światełka pamięci zapalam w tę smutną
miesięcznicę.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kochana Karolinko i Jędrusiu kochany, Światełko Pamięci na dzisiaj dla Was
najdrożsi.♨️
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Szum liści, powiew wiatru, promyki słońca.
Wyliczać można bez końca.
Co z tego, że życie dalej się toczy?
Lecz Was już nie zobaczą moje oczy!
KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Ciężko żyć w cierpieniu
nie znając radości
Wiedząc, że już nigdy chyba nie zagości
Kiedy już zabrakło nadziei i słońca
Tylko czarna rozpacz i smutek bez końca
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko. dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście owijają Was kolory Nieba....dziękujemy więc po prostu
za to, że Byliście z nami...nie sposób Was ogarnąć sercem....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.