Jasne płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Basia
Noc,pełnia księżyca na niebie. Dziś Dzień Edukacji, Twoje święto
Karolinko. Smutno bardzo. Tobie i Elmusiowi moja pamięć.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Gaba
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY...TĘSKNIMY...WSPOMINAMY....˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜....
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolinko...dla Ciebie
Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Wami.
Zostaniecie w naszych sercach najbliższymi osobami.KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, na zawsze jesteście w mojej pamięci, kochani.
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela..imieniny miała Ela..lato prawie Najdrożsi..i moje łzy.Wybory
dzisiaj Córuś..komentowałabyś ..ostatnie komentowałaś w poznańskiej
telewizji...teraz już nic..tęsknię tak strasznie
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Jacek
Niedzielny płomień pamięci.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[[**]]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne światełko na niedzielę dla Was Dzieci magiczne...
Zgłoś SPAM
Dorota
Niedzielne płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.