Tęsknimy za Wami.....
Jesteście ciągle w naszych myślach i sercach..♥......
Światełko Pamięci,Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
((*))❤
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
(( *))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Gaba
W słoneczny jesienny poniedziałek swoją smutną pamięć
zostawiam...(*)(*)(*) dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Twoja Jędruniu babina Monika
W szkole byłby dzisiaj fajnie...święto Twoich Nauczycieli...w której
szkole?nie wiem...których nauczycieli?nie wiem...ja nic już nie wiem Wnusiu
mój Jedyny na świecie...najukochańszy na świecie
Zgłoś SPAM
Twoja Córeńko mamina
Córuś moja...Dzień Edukacji...Twoje Święto...zaraz będę u
Ciebie...lampeczkę zapalę..i zapłaczę..wybory Kochanie..Bartek Biskup
komentuje w tv..przyjażniliście się mocno...tęsknię Kaluniu moja
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
I
(*) (*)..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...odchodzą nasze anioły I nagle w miejscu staje czas...A z nimi
cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz..."Jasne
Płomyki☀️☀️Pamięci❤️❤️na początek kolejnego tygodnia bez Was
Nasze Dzieci
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.