Wasz czwartek... Smutne do bólu poranne światełko dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinie i Jędrusiowi-czwartkowe płomyki pamięci zapalam, niech płoną
wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JAUSIA GŁADYSZ.
Gdy odejdziemy nie myśl o nas z żalem,
nie rozpaczaj.
Myśl że wyszliśmy z domu na dłużej.
Wstaw gałązkę dzikiej róży w dzbanek
na stoliku tak pomyśl o nas.
Zgłoś SPAM
Basia
Wieczorny płomyk dla nieobecnych.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
19.45 byłem ...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
88 miesięcy bez Was... Ale jak to?!!!!! Smutne, bezsilne dobranoc Karolinko i
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, okrutny 16-ty.
Kochani,pamiętam...taki żal ogromny.
Zgłoś SPAM
Gaba
W ten smutny do bólu 16-ty światełko na dobranoc dla Ciebie Karolinko i dla
Ciebie Jędrusiu...
19.45....88 miesięcy...jak to możliwe Kaluniu?Jak Jędruniu mój?Takie
Mądrale z Was...jak to możliwe,że ja jeszcze tu..?Tęsknię
Najdrożsi...tęsknię do bólu...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
❤((*))
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Wspomnienie, choć bolesne
Zapomnieć nie pozwala
Uczucie nie wygasa
Pozostaje wiara
Choć cząsteczka Was
Jest tu, między Nami
Nie mówimy "Żegnaj"
KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY
Zgłoś SPAM
Emilia
Pamiętam jak dziś 16ty
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Pamiętam zawsze i wciąż Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Kalusiu i Jędruniu, światełko i modlitwa za wczorajszy Dzień Dziecka
Utraconego i na dziś
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.