Waszej pamięci najukochańsi,Karolinko i Jędrusiu. ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Dorota
Piątkowe płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia przesyłam [**].
Zgłoś SPAM
Basia
Cicha kołysanka dla nieobecnych.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dobranoc Dzieci ...
Zgłoś SPAM
Gaba
Dobranoc...(*)(*)(*) Kochani..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I wciąż tak trudno
pogodzić się z Waszym odejściem.....
Na zawsze zostaniecie w pamięci
bliskich...
Którzy wciąż tak bardzo Was kochają .
Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
wieczorne światełko pamięci dla Karolinki i Jędrusia...(*)(*)
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Światełko ❤️ Pamięci •❤•_•❤️•_•❤• Waszej
Pamięci Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
☀️c...Daniela M☀️
Jędruniu, Karolinko...w kolejny 16 i 17 światełka pamięci [☀️]
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Basia
Jasne płomyki pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
(¯`•♥•´¯)_ Najjaśniejsze Światełka z głębi serca zapalam..
(¯`•♥•´¯)_ Odpoczywajcie w Pokoju Dzieci kochane... (¯` ╬ ´¯)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.