Kochać to znaczy przytulić zobaczyć
A Ciebie nie ma wciąż nie ma.....
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku
Karolinkp i Jędrusiu
((*))❤❤♨♨❤❤♨♨❤❤
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota..imieniny kota kiedyś..teraz okrutna sobota...okrutna jak każda sekunda
tego trwania bez Was Dzieci moje...Kaluniu,Elmusiu...19.45..ta okrutna godzina
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Przytul Ich Boże mocno do serca otaczając łaską miłosierdzia...Smutne
światełko dla Ciebie Karolinko..♥..dla Ciebie Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Basia
Sobotni płomyk pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
Dorota
Sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**], niech płoną
pełnym blaskiem.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie. Jego życie
zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Dobranoc Karolinko, dobranoc Elmusiu.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci ...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci....˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜....
Światełko i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek...imieniny kaczątek...tyle liści u Was...spadają i płaczą razem ze
mną...Romek Was odwiedził Najdrożsi...marzę o Was...marzę w każdej
sekundzie Kaluniu moja,Elmusiu mój...Dzieci moje
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.