Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i Jędrusiowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Agaty Anny
Kochamy,tęsknimy,opłakujemy.
DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO (*)(*)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci ...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
".˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.. Ciągle tęsknimy za Wami
Światełko na Dzień Dziecka Utraconego
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Najdrożsi moi...dzisiaj o 19.00 płakaliśmy z innymi osieroconymi
rodzicami...jak każdego 15 pażdziernika...płaczę Kaluniu każdego
dnia...tęsknię Jędruniu każdego dnia...pa Najdrożsi moi
Zgłoś SPAM
Basia
Dobranoc.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Dzieci Utracone... dobranoc Życie...
Zgłoś SPAM
Mama Aniołka Igusi B
Pamiętam SERDUSZKA ❤️❤️ (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Dzieci są skrzydłami człowieka”/przysłowie arabskie/
W Dniu Dziecka Utraconego Smutne Światełko Pamięci [❤️] ☀️ dla Was
Karolko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY...TĘSKNIMY...WSPOMINAMY......˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜....
W Dniu Dziecka Utraconego, smutne światełko dla Was
kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
❤️JĘDRUSIU * KAROLINO❤️
Wypełnia moje myśli i serce
Tęsknota ....taka bezgraniczna ...
Tęsknimy Kochane Dzieci
15.X.2019 r.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.