Znicze pamięci..♨..♨ i modlitwa, w dniu Wszystkich ŚWIĘTYCH...
Zgłoś SPAM
Gaba
1 listopada 2019
Pamiętam o Was Kochani...Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Dagi Blaszczyk
Pamiętam Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Mama Agaty Anny
Zapalam światełko w Dzień Wszystkich Świętych(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Adam.
Byliśmy u Was. Pięknie u Was, jak zawsze. Myślami z Wami, Karolinko i
Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Światełko dla Wszystkich Waszych Bliskich,którzy odeszli...wczoraj
odwiedziłam Ich we Włocławku...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
1 listopada...ósmy raz to Wasze...ósmy raz Wasze...jak to możliwe Dzieci
moje...jak to możliwe...byłyśmy raniutko z Zuziulką..teraz znowu jedziemy
...czekajcie Najdrożsi...czekajcie..
Zgłoś SPAM
...
Non omnis moriar...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Dzieci Kochane, dzisiaj czas modlitwy i zadumy, pozostawiam moją pamięć.
.....Moniczko, tulę do serca.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Płoną świeczek szeregi.Płoną świeczek tysiące.Powiewają płomyki
zamyślone i drżące.Więc płomykiem jak dłonią,dłonią ciepłą i jasną
pozdrawiamy tych wszystkich,których życie już zgasło.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...[*][*]...
Zgłoś SPAM
Kielce
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Brak słów Kochani... są tyko łzy... Smutne do bólu światełko w Dniu
Waszego Święta... Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
1 LISTOPADA „Dla Tych, Którzy odeszli w nieznany świat,Płomienie świeczek
kołysze wiatr.
Dla Nich kwiaty…”,nasze ciche westchnienia,smutne wspomnienia, modlitwy i
PAMIĘĆ ❤️
Waszej Pamięci
☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.