Tak nam smutno bez WAS...
Światełko pamięci (^) (^)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dla Tych, Którzy odeszli w nieznany świat.Płomienie świeczek kołysze wiatr.
Dla Nich kwiaty,nasze ciche westchnienia,smutne wspomnienia i PAMIĘĆ.Lampeczka
zaduszkowa dla WAS Dzieci kochane. ♨️
Zgłoś SPAM
Dorota S.
Zaduszkowe wspomnienie*
Zgłoś SPAM
Gaba
Smutne światełko pamięci w Dzień Zaduszny...(*)(*)(*) dla Was Kochani..
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i jej Synkowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nikt nie umiera tak na śmierć, po każdym z nas coś pozostaje...grono
przyjaciół, trochę zdjęć... kwiaty, zniczy blask na twarzach grymas bólu
to świadczy, że żyjemy wciąż choć z innej strony muru...
Zgłoś SPAM
Kielce
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-dziś Zaduszki, moje myśli są z Wami. W zadumie i ze
smutkiem zapalam dla Was wirtualne płomyki pamięci [**].
W dniu zadumy i nostalgii pamiętamy o Tych, którzy odeszli .Nie Oni nie
odeszli. Oni są wśród nas głęboko schowani, w naszych sercach. Światełko
Pamięci Kochani ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Na pewno u Was pięknie jak zawsze... i coraz smutniej... smutno do obłędu...
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcemy raz jeszcze cofnąć czas, przywrócić dawne słowa, biec w ramiona tych
dni, które są w nas i pozostaną na zawsze...światełko i modlitwa w Dniu
Wszystkich Świętych Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
wioleta
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W dniu Wszystkich Świętych Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Karolinko...dla Ciebie Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamieci Karlinko i Jedrusiu ❤((*))
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Ania, Tomek , Nina i Tonia
Światełko pamięci dla Was w tym dniu, który nigdy nie powinien być Waszym
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.