W ten dzień, w dzień Wszystkich świętych, zapalam światełko pamięci
otulone moją modlitwą,..
Odpoczywaj w pokoju...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-dziś jestem szczególnie blisko z Wami i Waszymi
Rodzicami/Dziadkami.
Jasne płomyki zapalam dla Was, niech płoną pełnym blaskiem i ogrzewają w
mroźny poranek [**].
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i Jędrusiowi w dniu szczególnej pamięci...(*)
Zgłoś SPAM
znajoma
Karolinko Jędrusiu dziś Wasze święto jak to strasznie brzmi...w mojej
pamięci zawsze...niech lampeczki płoną dziś wyjątkowo jasno dla Was
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zapalam znicz światełko nadziei. Zapalam znicz , dla Tych co już zasnęli.
Jest czas ciszy.Jest czas smutku. Jest czas wdzięcznych wspomnień.
Odeszliście. 1 LISTOPADA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
[█♥▆ღ▆♥█] 1 LISTOPADA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
[█♥▆ღ▆♥█] [█♥▆ღ▆♥█] ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
♨️
Zapłonęły cmentarze lampkami miłości,♨️
Dla Tych ,co odeszli do Krainy♨️ Wieczności♨️.
♨️
Niech Bóg otuli Wasze Dusze miłością i światłości
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jest wiatr co w oczy wieje, jest deszcz co zmywa łzy, jest słońce, które
grzeje, jest ból, tęsknota i łzy....za Wami Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Ale jak to?!!!!!!!!!!!!! Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śladem wspomnień
ożywają cmentarze,
dobry duch
przyciąga nasze myśli
do wiecznych miejsc
ludzi kochanych,
drogich i bliskich,
ich przerwanych nadziei,
niespełnionych marzeń...
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
[*] [*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś,p, Przemysław LISZKA
Zawsze w naszej pamięci KAROLINO *JĘDRUSIU (*)
"Zanim płomień świecy zgasi wiatr
Nim przez tunel Cię powiedzie blask
Chcę posiedzieć z Tobą
aż po świt
Uwierz byłaś bliska mi jak nikt ........."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
tata Paulinki
Twojej pamięci Karolinko ... jutro Wasze święto.
Zgłoś SPAM
tata Paulinki
Jędrusiu jutro Twoje święto ... ale jak to?
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wiatr strąca z drzew ostatnie liście na rzędy mogił, w gałęziach śpiewa
tym, co odeszli i śpią w spokoju...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐★.ŚWIATEŁKO ☀️ ⭐.★.PAMIĘCI ❤️ na ten smutny ostatni
październikowy wieczór. Waszej Pamięci Nasze Ukochane Dzieci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.