Noc już Najdrożsi...wróciliśmy od Was...ósmy raz byliśmy z Wami o
północy..płaczę Córuś,płaczę Wnusiu Jedyny...nigdy nie przestanę
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
mama Kai
..(*)...Ostatnie światełko w tym roku posyłam Ci do samego nieba,Bliskim
życzę pogody ducha na nadchodzący Nowy Rok...(*)
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Minął kolejny przeklęty rok bez Was... Ale jak to?!!!! Ostatnie w tym roku
smutne dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia
Wasi bliscy pewno są przy Was.Jestem myślami z Nimi przy Was,Karolinko i
Jędrusiu.Kolejny rok przemija,a ja w pamięci mam Wasze uśmiechnięte twarze i
błysk w Twych oczach Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie szczęśliwi Aniołki Ukochane, tak bardzo za Wami tęsknimy...Bliskim
zdrowia i samego dobra na Nowy Rok, dziękujemy za wspólne czuwanie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci na kolejny rok.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
W ostatni dzień roku światełko dla Was Karolinko i Jędrusiu. Kochani,tyle
żalu...
Za wspólne trwanie w naszej ogromnej rozpaczy bardzo dziękuję.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*) Karolino i Jędruniu nasza pamięć **
P,s. Kochani zdrówka i siły na ten kolejny Rok.
Pozdrawiamy
Zgłoś SPAM
ania
Kolejny rok bólu i tęsknoty... A w sercu lej jak po bombie.. Śpijcie
spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
c...Daniela M⭐JĘDRUSIOWI, KAROLINCE, ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
Dziękuję za wspólne trwanie, życzę dużo zdrowia i siły na kolejny rok bez
naszych BLISKICH. Pozdrawiam.
Elżbieta
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Ostatnie światełko w tym Starym Roku [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W ostatni dzień 2019 roku smutne światełko
..[♥]..kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
Sylwestrowe światełko Pamięci❤⭐❤
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
Kolejny rok... Pamiętam cały czas, pamiętam.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłam od Was Najdrożsi...jeszcze przyjadę...czekajcie Dzieci...Mikołaja
Tobie ukradli Jędruniu..ósmy raz stał u Ciebie...Basinka dbała...my
dbaliśmy..niestety...podły świat..
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Ten rok dziś żegnamy, ale smutek niezmiennie jest taki, jaki był, jest i
będzie. Nie potrafimy pogodzić się z Waszą nieobecnością. Ta nieobecność
tak rani.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Rozłączeni - lecz jedno o drugim pamięta..." /J.Słowacki/
*✬✬❄️✬✬* Ostatnie w tym roku Światełko otulone moją pamięcią,
posyłam Wam Kochani do Nieba ❄️*•*✬✬*•* ❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.