Karolinnce i Jedrusiowi w ostatnim dniu 2019r (*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lampeczka w ostatni dzień Roku otulona pamięcią serca mego.♨️PS.Moniko
dziękuję za kolejny rok wspólnego trwania. Za twoją
wirtualną bliskość!!Serdecznie
pozdrawiam. Ricarda
Zgłoś SPAM
Kielce
Jakie to ma znaczenie ,że ostatni dzień roku gdy brakuje Was, dzieci, które
miały jeszcze tyle do zobaczenia, zrealizowania.Słowo:szczęście
zamieniliśmy na: ból,rozpacz i tęsknotę.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
i
K(*) J(*)...ŚWIATEŁKO DO NIEBA...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
W ostatni dzień niesłychanie smutnego i bolesnego roku moja pamięć.
Zgłoś SPAM
Gaba
W ostatni dzień 2019 roku światełko pamięci zostawiam...
dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek...imieniny miał..ostatni dzień roku..dla mnie świat skończył się 16
czerwca 2012...innego końca świata nie będzie...zaraz przyjadę Dzieci
moje...czekajcie
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamieci w ostatni dzień tego roku .Twoim bliskim Karolinko i
Jędrusiu❤ życzę dużo zdrowia i sił w nadchodzącym Nowym Roku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Ostatni dzień roku Kochani... Mieliście się bawić... przecież miało być
zupełnie inaczej...
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...Światełko pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu...(*)...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Przedostatnie dobranoc w tym roku... Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Córuś...pa Wnusiu Jedyny...jutro ostatni dzień roku..jakie to ma
znaczenie..?Tęsknię dzieci moje...tak okrutnie tęsknię...Pani Dorotka Was
dzisiaj odwiedziła..po dalekiej podróży...kochana jest
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-wracając do domu z wycieczki, odwiedziłam Was dziś i
zapaliłam lampeczki, ostatnie w tym roku. Pięknie u Was jak zawsze, ale
smutno, bardzo smutno. Śpijcie spokojnie Kochani.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
- ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas ...
Ból i smutek pozostają....♥....
Światełko Pamięci,Karolinko..Jędrusiu..♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.