Noworoczne światełko dla Was kochani,Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Gaba
Noworoczne światełko pamięci...(*)(*)(*) dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Noworoczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłam od Was Najdrożsi...jutro przyjadę...każdego dnia z Wami Dzieci
moje...Nowy Rok..i cóż,że Nowy Rok...tęsknota i
łzy...Kaluniu,Elmusiu...tęsknię
Zgłoś SPAM
I
NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Noworoczne Światełko Pamięci❤️❄️☾⭐☽❄️Bliskim życzę
na Nowy rok zdrowia,bo to najważniejsze,spokoju,zrozumienia i życzliwości
świata,siły i wytrwałości.Dziękuję za wspólną Pamięć o Naszych
Dzieciach
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥ Mijają lata, lecz nigdy nie minie ból po stracie ukochanej osoby...♥
NOWOROCZNY PŁOMYK PAMIĘCI dla Was Dzieci♥((,))♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Noworoczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Noworoczne płomyki Wam zostawiamy. Mikołaj skradziony, bardzo smutno. Wiele
jest zła na tej ziemi...
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
✽ ✽ NOWOROCZNE ✽ ŚWIATEŁKO ✽ ✽
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Brak słów Kochani, wybaczcie... Niby to tylko zmiana daty, ale boli jeszcze
bardziej... Światełko zapłakane dla Was Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Dorota
Myślami codziennie z Wami, Noworoczne płomyki pamięci zapalam dla Was, niech
płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bliskim życzę szczęśliwego, obfitującego
w pomyślność i zdrowie Nowego Roku 2020
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jesteście daleko tak.
Czuję mocno jak Was mi brak.
Waszego uśmiechu, miłego spojrzenia.
Zostają mi tylko cudowne marzenia.
I nadzieja, że wkrótce się spotkamy.
Jesteście w mej pamięci i modlitwie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.