Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

 
Licznik odwiedzin strony
1495676
Dodane ponad rok temu
mama Mateuszka Kuźmicz
★.★.★★.★.★.★.★.★.★ ★.★.★★.★.★.★.★.★★.★. Gdy matka tuli w ramiona dziecko swe, jej miłość staje przeciw złym mocom. Tak ludzie modlą się o urodzajny deszcz, jak Ona czuwa nad Nim nocą. Wyfruwa wreszcie z gniazda młody ptak, bo przywilejem jest młodości . Zabawa, radość, przyjażń a nie strach. Bo młodość nie chce wiedzieć o tym, że: ŻYCIE CHODŻ PIĘKNE TAK KRUCHE JEST. WYSTARCZY JEDNA CHWILA BY ZGASIĆ JE! Życie chodż piękne tak kruche jest... zrozumiał ten kto otarł się o śmierć...(*) ★.★.★★.★.★.★.★.★.★ ★.★.★★.★.★.★.★.★★.★.KAROLINKO i JĘDRUSIU ZAPALAM SETKI GWIAZD NA NIEBIE NIECH ŚWIECĄ TOBIE JAŚNIUTKO Przepraszam ,że na tą chwile zapalm światełka rzadziej. Niestety organizm się trochę posypał,troche choruje. Grudzień rzuca mnie na kolana,Mikołajki,16 grudnia są Mateuszka urodziny, później święta .Jedynie co można dziecku dać to modlitwa i zapalony znicz. Dopada mnie depresja i nerwica , sił brakuje . Wiem , że dla Was kochani to ciężki okres,trudno będzie nam przetrwać grudzień. Radosny miesiąc zamienił się w smutny i bolesny. Pozdrawiam z głębi serca . Zawsze pamiętam
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Śpijcie słodko Dzieci Najdroższe, Niebo Was wezwało. Gdy my swą drogę skończymy przyjdziemy tam do Was. Z miłości zrodzone , Miłością pozostaniecie. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Pani Moniko z całego serca dziękuje za słowa wsparcia i otuchy dla Mamy Ewelinki,Patrycji i Przemka jak i dla mnie oraz za pamięć w tych trudnych dniach.
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala

Gorzko pachną samotną jesienią te wieczory bez Ciebie umarłe, kiedy marzę zaplątany w jesień, kiedy serce mnie dławi pod gardłem. Kiedy liście żółtawym odblaskiem spełzną na dół na ściśnięte pięście, w mgłach daleko zagubiona radość, w mgłach daleko zagubione szczęście. _____ /K. Baczyński/ ♥
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
By­wają w życiu chwi­le, których ból da­je się zmie­rzyć do­piero po je­go przeżyciu, i wówczas dzi­wi nas, iż zdołaliśmy go znieść.   ◄►◄►◄► KAROLINKO-JĘDRUSIU ◄►◄►◄►
                       ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰  Ludzkie łzy to z jed­nej stro­ny wy­raz og­ro­mu cier­pienia, lecz z dru­giej także ul­ga. Ra­zem z łza­mi wypływa cier­pienie, by zro­bić miej­sce na nową, ko­lejną falę bólu. Inaczej ból przes­tałby się w nim mieścić.
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala


BYLIŚCIE RADOŚCIĄ, PROMIENIEM SŁOŃCA,
BYLIŚCIE MIŁOŚCIĄ, DOTYKIEM SERCA.
JESTEŚCIE MILCZENIEM, CISZĄ O ZMROKU.
JESTEŚCIE WSPOMNIENIEM I PERŁĄ W OKU...


Zgłoś SPAM
URSZULA


(¯♥¯)

Mówiłam o Tobie,cierpieniu-
Bolało
Mówiłam o Tobie wszystkim-
Rozumieli
Mówiłam, że Cię kocham-
Wiedzieli...

இڿڰۣ


SPOCZYWAJCIE W POKOJU

(¯`-❤- ´)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
JĘDRUSIU

⊰♥⊱ Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
KAROLINKO

⊰♥⊱ Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się nigdy nie żalą, Są winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Jest takie miejsce w Sercu, Gdzie myśli nikt nie słyszy.... Jest takie miejsce,w Sercu, Gdzie mocno kocha się w ciszy.... Jest takie miejsce, którego Nie zburzy żadna zamieć.... Takie miejsce szczególne-! Miłość,! Wspomnienie! Pamięć.!
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Są chwile , które w pamięci zostają. Chociaż czas mija one nie mijają. Cieplutkie światełko w drugą Niedziele Adwentu dla Ciebie Karolinko i Jędrusiu. Jesteście wciąż z nami i Jesteście bliżej niż nam się wydaje. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Pani Moniko. Podziękowania z serca płynące od Mamy Ewelinki , Patrysi i Przemka. Z serca pozdrawiam.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   260   261   262   ...   471   472    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz