|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1495642
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Nad tymi ...co odeszli I dla tych,których już nie ma Brzozy śpiewają na wietrze Cicho....Ave Maryja.... Białe lilie słodkim zapachem Nisko pokładają się po ziemi... A brzozy śpiewają szelestem Cicho....Ave Maryja.... Nagle Anioły z nieba sfrunęły Skrzydłami objęły...cierpienie Zebrały pod skrzydła ból i żal Ze słowami...Ave Maryja...odpłynęły... * KAROLINKO i JĘDRUSIU * światełko jasne zapalam * modlitwę zostawiam *
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
JĘDRUSIU ≺≻♥≺≻ Pożegnanie Nawet mnie nie pożegnałeś(aś), odszedłeś...(odeszłaś) Moje serce poszło z tobą, moja dusza, moje myśli, radość, śmiech i spełnienie. To wszystko poszło razem z Tobą, Tylko ja nie mogłam IŚĆ...≺≻♥≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. ▪▪▪══▪▪▪══▪▪▪ PAMIĘTAM KAROLINKO-JĘDRUSIU ▪▪▪══▪▪▪══▪▪▪ Życzę ci odwagi, jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata. Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwości, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę. Tam czeka na ciebie słońce. Ono nie omija nikogo. Ciebie też nie ominie, Jeśli nie schowasz się w cień. Z każdym dobrym człowiekiem, który zamieszkuje ziemię, wschodzi jakieś słońce. /PHIL BOSMANS/ KOCHANI,NIE BĘDĘ DOSTĘPNA DO SOBOTY,ALE JUŻ W NIEDZIELĘ BĘDĘ Z WAMI. ZAPEWNIAM O MOJEJ MODLITWIE DLA NASZYCH ANIOŁECZKÓW. POZDRAWIAM SERDECZNIE.
|
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
|
|
JĘDRUSIU ≺≻♥≺≻ Pożegnanie Nawet mnie nie pożegnałeś(aś), odszedłeś...(odeszłaś) Moje serce poszło z tobą, moja dusza, moje myśli, radość, śmiech i spełnienie. To wszystko poszło razem z Tobą, Tylko ja nie mogłam IŚĆ...≺≻♥≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
KAROLINKO ≺≻♥≺≻ Pożegnanie Nawet mnie nie pożegnałeś(aś), odszedłeś...(odeszłaś) Moje serce poszło z tobą, moja dusza, moje myśli, radość, śmiech i spełnienie. To wszystko poszło razem z Tobą, Tylko ja nie mogłam IŚĆ...≺≻♥≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
____(( ____ )) ____/',( __ (,"★",) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ ** ANIOŁKI ** CI KTÓRYCH KOCHAMY I STRACILIŚMY... - NIE SĄ JUŻ TAM , GDZIE BYLI... SĄ WSZĘDZIE TAM ...- GDZIE MY JESTEŚMY... W NASZYCH WSPOMNIENIACH I NASZYCH MODLITWACH ... ____(( ____ )) ____/',( __ (,"★",) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ ** P A M I Ę T A M **O ** WAS ** ANIOŁKI **
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Straciliśmy WAS, bo BYLIŚCIE dla Nas najważniejsi... Straciliśmy wszystkie chwile najpiękniejsze.... Straciliśmy Was ANIOŁKI KOCHANE... Lecz w serduszkach na zawsze Was mamy... `•.¸(¯`’•.¸`() ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯) ¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ , WAM OFIARUJĘ ANIOŁKI... (❤) (❤) (❤) (❤) (❤) (❤) (❤)
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
JĘDRUSIU
❤ ❤ Złamałam gałąź miłości
umarłą pochowałam w ziemi
i spójrz mój ogród rozkwitł
NIE MOŻNA ZABIĆ MIŁOŚCI
Jeśli ją w ziemi pogrzebiesz
odrasta.....❤ ❤
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
KAROLINKO
❤ ❤ Złamałam gałąź miłości
umarłą pochowałam w ziemi
i spójrz mój ogród rozkwitł
NIE MOŻNA ZABIĆ MIŁOŚCI
Jeśli ją w ziemi pogrzebiesz
odrasta.....❤ ❤
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILIKA
|
|
Lzy spływaja po policzkach wolno jedna za druga, sa kroplami tesknoty duszy... Trudno jest zyc gdy w oczach ma sie lzy, wiszą jak kamien na różańcu codzienności. W niejeden dzień jasny Niejedną noc ciemną leja sie lzy niemocy, bo tak trudno powstrzymać łzy, gdy dotyk muszą zastąpić sny... Madry jest ten kto oprócz łez swoich łzy innych rozumie,bo krople lez mówią zrozumiałym językiem tylko do tego, którego oczy płakały. I znów polaly sie ciche lzy upadlego aniola a wraz z nim niebo zaplakalo by Bogu bylo lze
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|