|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1495607
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
JĘDRUSIU ❤ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!! " ❤
/autor nieznany /
|
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
|
|
JĘDRUSIU ❤ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!! " ❤
/autor nieznany /
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
KAROLINKO ❤ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!! " ❤
/autor nieznany /
|
Zgłoś SPAM
 |
M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. ✿
✿ ✿
✿ ✿✿ (¯`•´¯)✿ _ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿✿ ✿ W DNIU PALENIA ŚWIEC KAROLINKO - JĘDRUSIU NIECH, TO ŚWIATEŁKO WAM ŚWIECI I NIGDY NIE ZGAŚNIE....
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
____(●$$$$$●_______●$$$$$●)
__(●$$$_____$●___●$_____$$$●)
_(●$$$________$_$________$$$●)
_(●$$$_________●_________$$$●)
__(●$$$_____PŁOMYK_____$$$●)
_____(●$$$__PAMIĘCI___$$$●)
_______(●$$$_______$$$● )
__________(●$$$_$$$●)
____________(●$$$●)
_____________(●$●)
______________(●) (❤) (❤) (❤) NIECH NIGDY GAŚNIE (❤) (❤) (❤) (❤) P A M I Ę T A M (❤)
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
(*)
...I CISZA… I PUSTKA… I STALE BRAK KOGOŚ…
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Rozdarte serce próbuje coś wykrzyczeć lecz nie potrafi tli w sobie cały ten smutek aż potem wybucha potokiem gorących łez bezsilność ta niemoc jeszcze je przygnębia potrzeba załatania tej rany niemożliwa do wykonania tak pogrąża w rozpaczy a ono potrzebuje tylko tego małego a mimo to tak mocnego uczucia którego jednak nikt mu nie może dać
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
CZAS NIGDY NIE ULECZY BÓLU...
(¯`v´¯)
•●(¯`v´¯)♥
*¨*¤.¸¤*
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Romana Ch
|
|
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
☸ڿڰۣ—
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.....
☸ڿڰۣ—
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
Trudno jest żyć w nieszczęściu,
kiedy się tęskni i szlocha.
Jeszcze trudniej jest żyć
bez kogoś kogo się bardzo kocha…
♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|