|
|
Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak
* 11.09.1979 + 16.06.2012
Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 1495582
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
BO NASZA MIŁOŚĆ TRWA I TRWAĆ BĘDZIE WIECZNIE!!!
BO W NASZYCH SERCACH WASZE BIJĄ SERCA.
KAROLINKO , JĘDRUSIU.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Jesteś tak daleko ode mnie, nie widzę Cię, choć pragnę ujrzeć. Spada mi pierwsza łza, potem druga i trzecia…
a mą duszę ogarnia pustka i smutek…. i zadaję sobie to pytanie czemu nie ma Ciebie blisko tutaj..... ❤ JĘDRUSIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Jesteś tak daleko ode mnie, nie widzę Cię, choć pragnę ujrzeć. Spada mi pierwsza łza, potem druga i trzecia…
a mą duszę ogarnia pustka i smutek…. i zadaję sobie to pytanie czemu nie ma Ciebie blisko tutaj..... ❤ KAROLINKO
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl. Eweliny Skw.
|
|
Płonące światełko do Nieba, dla Ciebie Karolinko i Jędrusiu.
Gdybyśmy mogli Was przytulić i powiedzieć jak bardzo Was kochamy...
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Pani Moniko dziękuje za pamięć i z serca pozdrawiam.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
≺≻✿≺≻ ♥ ≺≻✿≺≻ Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija.... lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość rodziców do swego ukochanego dziecka... dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...≺≻✿≺≻ ♥ ≺≻✿≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
≺≻✿≺≻ ♥ ≺≻✿≺≻ Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija.... lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość rodziców do swego ukochanego dziecka... dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...≺≻✿≺≻ ♥ ≺≻✿≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Romana Ch
|
|
Miłość nie umiera
Zostawia w sercu ślad
Słodki ślad istnienia
Schowany gdzieś na dnie
W DNIU PALENIA ŚWIEC ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC DLA NASZYCH ANIOŁKÓW- GODZ.19 .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIEUSTAJĄCE .ŚWIATEŁKO ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE WAM PŁONIE... DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI (❤)(❤)(❤)
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy nie czas na sen... Wciąż dręczą wspomnienia obecne w każdej minucie... Zły bez Ciebie świat... Smutne dni bez Ciebie.. ````.````) ```.`````(( ``.``````)) `.`````/( ( ) ``````( ( , ) ) ``````( ( , )) ) `````( (( , ) )) ```````[][][] `````[](*)(*)[] `````[](*)(*)[] `````[](*)(*)[] `````[](*)(*)[] ``[](*)(*)*(*)(*)[] *KAROLINKI i JĘDRUSIU******** (*****) CAŁY CZAS ŻYJECIE (*****) W SERCU, (*****) WSPOMNIENIU (*****) W MODLITWIE********************* Aby ich światło mogło trwać... **********************Światowy Dzień Palenia Świec*****************************
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Kamila Borowiec
|
|
Światełko na niedzielę,i ciągle myślimy o Was i zawsze nam będzie Was brakować bo miłość nigdy się nie skończy.W światowym dniu palenia świec by płomień ten nigdy nie zgasł.O 19 zapalę prawdziwą świeczkę dla Was kochane dzieci
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|