"Gdy miłość gaśnie w duszy
Matko, wspomóż nas!
Nadzieję wzbudź prawdziwą
Matko, wspomóż nas!"
W majową słoneczną niedzielę zapalam światełko z modlitwą do Maryi dla
Ciebie Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
na ziemi smutek wieje, niech Nieba da radośc wieczna Tobie wraz z Aniołami,
modlitwy moje kochany zanosze
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Miliony gwiazd i wszystkie jaśnieją blaskiem...Bądżcie szczęśliwi wśród
Aniołów, więcej nic nie możemy...więc tylko tyle...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Gdy ci zabiera kogoś czas,
rozpaczą sięgasz gwiazd
A gdzieś tam, obcy świat
Pusty dom....
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"…dłoniom daleko, sercu zawsze blisko…"____ Światełko z
modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Kochany mimo upływu czasu fakty,zdarzenia z Twego zycia staja mi sie coraz
blizsze a tsknota sie nasila,powstaje złudzenie ze jestes blisko zywy jak
dawniej,oby to poczucie dawało Ci szczescie w Niebi
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was Kochani światełko...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach...na zawsze...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Cóż zostało nam dzisiaj? Wspomnienia... ten czas, te chwile... to dużo...
czy może niewiele, aż tyle, czy tylko tyle..."
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
idżmy ta droga, ktora nam wskazał Pan a dla Twej duszy prosze o łaski Nieba,
spoczywaj kochany w pokoju bozym
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.