.•*•.•*•
W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest PAMIĘĆ.
Ta tkliwa w osłonie miłości
i ta, w okruchach wspomnienia.
•*• .•*•.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
doszedłeś do pełni rozkwitu marzeń i planów,wszystkie dary boże,talenty i
nadzieje upadły w cierpieniach,Bóg Cię zabrał do wieczności,dzisiaj kolejna
miesiecznica,zanosze modlitwy
i zapalam swiatełko
W dzień urodzin naszego papieża Jana Pawła II zapalam światełko i zanoszę
modlitwę o jego opiekę w domu Ojca nad Tobą Kamilku
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zerwano Kwiat, choć ledwo zdołał rozkwitnąć... ❀* *❀ Smutne Światełko
Pamięci ❀* * ❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów Kochani...Tam,
gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który Was przytulił z miłością
do serca...Tam, gdzie my jesteśmy tęsknimy za Wami..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,
gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Przygniata ten świat chorobami , zmartwieniami, które nie były Ci oobce
kochany, teraz odpoczywaj w Niebie, modle sie za Ciebie, światełka pamieci i
serca
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdego dnia brakuje nam Was Kochani, każdego dnia ból przeszywa ranę duszy,
każdego dnia czujemy, że nie wszystko jest w całości, rozsypało się nasze
życie...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♡«♥«♡
Śmierć ukochanych jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic, nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej" ❤️❤️
☀️ Kamilku - Płomyczek na poniedziałkowy wieczór ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.