KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
238890
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
A my wciąż tęsknimy za Wami, chcemy Byście byli tu obok, tak jak gwiazdy pragną nieba, tak nam Was potrzeba Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart. ✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jutro rocznica objawień fatimskich i zamachu na Jana Pawła II, niech Maryja, która uratowała naszego papieża, zapewni wieczne szczęście Tobie Kamilku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY_”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•*”_ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
jestes w nas przez cały czas,czy słonce czy deszcz,czy mowimy czy nie,kazda groza na tym swiecie niese smierc a my to tez juz przeszlismy,Boze daj godzic sie z tym wszystkim co nas czeka,twoja wola PA
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
* ❀ *• „Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność” Emily Dickinson •* ❀ *`•`
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czegoś nam brak...czegoś pięknego...uśmiechu Waszego...Waszych czułych słów...oczu kochanych...Waszej obecności czyli naszej największej miłości Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Miłość jest pierwszą, wśród nieśmiertelnych rzeczy./Dante Alighieri/ Zapalam Ci jasne Światełko Pamięci. Twojej Pamięci Kamilku ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Boże daj ukojenie, przebaczenie, łaski swe dla Kamilka, daj pokoj bozy w Niebie i na ziemi, oddal na zawsze złe wspomnienia,nie dopuszczaj tego co n iezgodne z Twoja wola. światełka pamięci i miłości
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból...Tam mieszka szczęście, Tam odpoczywa serce...Tam Jesteście Kochani...do spotkania....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨♠♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego czujemy wciąż smutek.? I ból w sercu nie chce ustąpić.? Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Cię zastąpić. _____ Światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   572   573   574   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017