A my wciąż tęsknimy za Wami, chcemy Byście byli tu obok, tak jak gwiazdy
pragną nieba, tak nam Was potrzeba Ukochani....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Życie jest jak świeca na wietrze,
tak ulotne...
jeden podmuch wiatru i...
wszystko może runąć jak domek z kart.
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jutro rocznica objawień fatimskich i zamachu na Jana Pawła II, niech Maryja,
która uratowała naszego papieża, zapewni wieczne szczęście Tobie Kamilku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY_”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•*”_ Światełko
Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
jestes w nas przez cały czas,czy słonce czy deszcz,czy mowimy czy nie,kazda
groza na tym swiecie niese smierc a my to tez juz przeszlismy,Boze daj godzic
sie z tym wszystkim co nas czeka,twoja wola PA
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
* ❀ *•
„Ci, których kochamy
nie umierają nigdy,
bo miłość, to nieśmiertelność”
Emily Dickinson
•* ❀ *`•`
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czegoś nam brak...czegoś pięknego...uśmiechu Waszego...Waszych czułych
słów...oczu kochanych...Waszej obecności czyli naszej największej miłości
Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Miłość jest pierwszą, wśród nieśmiertelnych rzeczy./Dante
Alighieri/
Zapalam Ci jasne Światełko Pamięci. Twojej Pamięci Kamilku ❤️
Boże daj ukojenie, przebaczenie, łaski swe dla Kamilka, daj pokoj bozy w
Niebie i na ziemi, oddal na zawsze złe wspomnienia,nie dopuszczaj tego co n
iezgodne z Twoja wola. światełka pamięci i miłości
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból...Tam mieszka
szczęście, Tam odpoczywa serce...Tam Jesteście Kochani...do spotkania....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨♠♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego czujemy wciąż smutek.? I ból w sercu nie chce ustąpić.? Dlatego
że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Cię zastąpić. _____ Światełko dla
Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.