KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239103
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ̵
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
abysmy na zawsze mogli cieszyc sie chwałą, tego chce Pan, a naszym obowiazkiem jest pielegnować milość Jezusa po krance świata, abyś w tym był kochany i my razem zjednoczeni
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI Zniczów złote płomyki migoczą tylko tyle wraz z modlitwą możemy dać Nasze wspomnienia bardzo bolą ... dziś pozostało nam tylko za bliskimi łzy lać
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W każdej kropli wspomnienie, jakiś lęk zaklęty, w kroplach deszczu, w łzach naszych cały świat zamknięty...dla świata Byliście tylko człowiekiem, dla nas Byliście i Jesteście całym światem...Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Późny Promyczek otulony Pamięcią na ten wieczór Dnia Dziecka ❤️☀️ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dziecko to skarb największy, a gdy się go straci tak niespodzianie zostaje wielka bolesna rana w sercu. Zapalam Ci światełko w tym smutnym Dniu Dziecka i przytulam Bliskich z daleka.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃ ▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
DZIEŃ DZIECKA - Smutne światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany,w Dniu Dziecka przytulam Cie moim sercem płaczącym, zycząc Ci wszystkiego co jest w Niebie najwspanialsze,NIECH CIE MATKA NAJŚWIETSZA UTULI SWA MIŁOŚCIA ABYŚ CIESZŁ SIE NIEBA RADOŚCIĄ,KOCHAM
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo znam cierpienie, bezradność, niemoc...tak bym chciała pomóc ludziom, którzy tego potrzebują...sercem i ciepłymi myślami jestem z Panią Babciu Kamilka, serdecznie pozdrawiam, tyle mogę
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...zadaje tyle cierpienia, straszniejsza od bólu, nie pozwala sercu czuć bliskości Ukochanego Serca....a my tak tęsknimy...Kamilku pomóż Babci...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje... Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy stajemy w obliczu cierpienia, piękne słowa tracą sens... [P.Coelho] _____ Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wspomnienia powoli snują się... To niewidzialna nić pamięci łącząca nasz i Wasz Świat Kochani Jasny Płomyczek ☀️ otulony pamięcią ❤️ posyłam Ci do Nieba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⭐❤⭐
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   564   565   566   ...   1200   1201    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017