★«¤•
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe
by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez i
bliskość osieroconych serc....
•¤»★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu....w
naszych sercach na zawsze Aniołeczki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapada zmrok. W sobotni czerwcowy wieczór zapalam Ci światełko pamięci
,niech światłość wiekuista Ci świeci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️Sobotnie światełko ♨️Kamilku
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To to jest mało naprawdę bardzo mało
Światełko pamięci zapalam na pierwszą sobotę czerwca Kamilku
❤️♨️♨️♨️❤️
Zgłoś SPAM
babcia KAMILKA
bezpowrotnie mineła radosc tamtych dni gdy bylismy razem, pozostały
wspomnienia,swiat sie zmienia ale nasze serca pełne miłosci do Ciebie
kochany,jest to modlitwa,łzy,cierpienia,tesknota,przytulam Cie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥
Lata przeminą - ból nie przeminie
Bo serce płacze, choć wyschły łzy,
Pamięć - z tęsknotą zmieszana,
Zostanie z nami do końca dni...
♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie wstaje zorza, czekacie na nas Ukochani...my tu staramy się
zasłużyć na spotkanie z Wami....Miejcie nas w opiece...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pory roku się zmieniają - ale tęsknota i wspomnienia pozostają takie same...
☀️ Światełko Pamięci na pierwszy piątek czerwca ❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienie jest formą spotkania... Kamilku, pamiętam zawsze...
KOCHANY Twoja osoba,Twoja pieknosc,madrosc,Twoje słowa,usmiech,spojrzenie
pieknych oczu,
Twoje radosci i smutki,przezycia,prace i cierpienia sa we mnie i z Toba mnie
łączą,kocham Cie,spoczywaj w Bogu
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*✿*•.
...Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
.•*✿*•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech ten znicz pamięci dla Was Aniołki ciągle płonie...nim odnajdziemy się
w Niebie i ciszy po tamtej stronie....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.