Ludzie, Których kochamy, nigdy tak naprawdę nie umierają.
Żyją dopóki o nich pamiętamy, dopóki są w naszych sercach.
☀️ Jaśniutkie Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kiedy tęsknię, zamykam powieki i Jesteś... i Jesteś.......Światełko z
modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Zdmuchnieta swieca Twojego życia, nie dano Ci szansy na tworzenie tego świata
na ziemi, prosze abys w Niebie rozwijał swe skrzydła, madrościa i
uczciwościa jaka dał Ci Pan chwalił Boga na wieki całe
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
...Czas, tych ran nie leczy.
Pozostają, bo śmierć ukochanych
jest też trochę, śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic, nie jest tak,
jak było przedtem, już nie jesteśmy
tacy sami
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nie będzie już inaczej...deszcz odzwierciedleniem dusz naszych, a
słońca by łzy osuszyć za mało...nie ma minuty byśmy tęsknić przestali
Kochani
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Byłeś pieknym motylem, ucięto Ci skrzydła zanim wznieśc sie zdołałeś do
gwiazd, żyłeś szybko, ciekawy życia i chciałęś zmieniać ten świat.
Kochanemu Kamileczkowi światełko na wieczne czuwanie z Bogiem
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Panie,
wysłuchaj łaskawie naszych modlitw
za dusze sług i służebnic Twoich,
za które się modlimy prosząc,
abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Przez Chrystusa, Pana naszego.
...Amen
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najcenniejsze Skarby zabrałeś nam Boże...naszego bólu nikt pojąć nie
może...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z
nami żyje także Ten, Który odszedł, Którego pożegnaliśmy"
Bo jest w naszym sercu i w naszej pamięci ❤️
☀️ Wieczorne Światełko ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami _ Jesteście ciągle naszych myślach i sercu.
•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama TadziaW
Światełko pamięci dla Ciebie w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego czyli
nasze polskie Zielone Świątki.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Abys z Aniołami i swietymi wedrował po sciezkach wiecznosci i radował sie
swiatłosciaPana wielbiasc, GO, niech Duch Swiety Cie prowadzi, kochany moj
Kamileczku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.