Ten ,kto był prawdziwie kochany, jest stale opłakiwany. Niech radość wieczna
Ci świeci, gdzie królują wszyscy święci. Pamiętamy Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany moj Kamileczek,jestem z Toba sercem,modlitwa,całą moja dusza,badz
szczeliwy w Niebie,jak mozesz pomoz w wiadomej sprawie, dziekuje Ci kochany,
spoczywaj w pokoju bozym, światełka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥----•
Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe
by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez
i bliskość osieroconych serc..
•----♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Maleńkie chwile uśmiechu to wspomnienia...siłę nam dają by iść
dalej...Przyjmijcie Kochani serca mojego przytulenie, modlitwę i światełko...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️☀️ Na ostatnią ❤️ Majową Niedzielę ❤️ Światełko zapalam
dla Ciebie Kamilku ☀️☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni,miesiące,lata... My cierpimy i tęsknimy coraz bardziej...Tak już
pozostanie do końca naszych dni. ____ Światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Cierpienie nas nie opuszcza,ty je znasz kochany i wszystko wiesz,Panie naucz
mnie ofiarowac cierpienie za Kamilka i za tych co najbardziej potrzebuja w
szczególnosci Renatke,spoczywaj kochany w pokoju
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.