Są wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku
i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem;˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Żle mi bez Ciebie kochany, szukam czegoś a wiem , że to Ciebie brak, choć
mineło bez mała 6 lat to ból nie ukojony ciagle trwa i wiem , ze już tak
bedzie do końca moich dni,modlę sie za Twa duszyczkę
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zapalam znicz - Światełko Nadziei ☀️
Dla Tych - którzy na zawsze zasnęli.
Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne,deszczowe światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Są wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku
i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
......łza cicho spłynęła po policzku...
westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ.......
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Był nadmiar zajęć, obowiązków,teraz wiele odeszlo,nie na dla kogo
zabiegać, pozostała nostalgia,brak celu,a Ty kochany miałeś cel wytyczony, a
los zabrał wszystko,spoczywaj w pokoju,kocham Cie
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech dusza Twoja raduje się w niebie, wysyłam światełko pamięci w
piękną, słoneczną niedzielę
Dla Kamilka, zapłakane deszczem światełko na niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żyjemy pamięcią chwil radości, którymi dzięki Wam wypełnione było nasze
życie...dziękujemy za to, że Byliście, Jesteście i zawsze dla nas
Będziecie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.