┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w Tobie była jasnośc dnia i nocy mrok,zapał do działania i dobry
sen, wyteżona praca i odpoczynek,święto niedzieli i niedzielny wspólny
obiad,teraz cisza.Spoczywaj w pokoju i badżmy blisko Bog
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zatrzymajmy upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętajmy o
pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie...pamiętamy Kochani,
zawsze i wszędzie...
KOCHAMY-TĘSKNIMY-WSPOMINAMY *❤️* Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jak perły. Mają coś z klejnotów i łez... Kamilku
światełko mojej zadumy i pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kochany z Toba w myslach i w sercu , wspomnieniach i modlitwie, szkoda ze nie
mam Cie w snach, widac nie zasługuję. na takie spotkanie. SPOCZYWAJ KOCHANY W
POKOJU BOZYM
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dotykam Cię czasem słowami zamkniętymi w mojej głowie, tak lekko...dotykam
Cię ciepłem mojego serca, jego czystym dżwiękiem, nieprzerwanym, na przekór
fizyce wierzę, że Czujesz..wierzymy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Badż pocieszeniem kochany, czy dam rade , nie wiem, to takie trudne, wiemy
razem jak to sie cieżko przezywa, niech Cie Bóg pociesza i Matka Najświetsza
prowadzi za reke kochany, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.☆*•.☆
Utulone Snem Wiecznym
spoczywają w ciszy Kochane Serca
z serc naszych zrozpaczonych wyrwane,
w których na zawsze ból zostanie .
☆.•*☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.