KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239414
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w Tobie była jasnośc dnia i nocy mrok,zapał do działania i dobry sen, wyteżona praca i odpoczynek,święto niedzieli i niedzielny wspólny obiad,teraz cisza.Spoczywaj w pokoju i badżmy blisko Bog
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zatrzymajmy upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętajmy o pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie...pamiętamy Kochani, zawsze i wszędzie...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☀️`Najjaśniejsze Światełko`☀️ ````❤️```Pamięci````❤️```
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY-TĘSKNIMY-WSPOMINAMY *❤️* Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jak perły. Mają coś z klejnotów i łez... Kamilku światełko mojej zadumy i pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kochany z Toba w myslach i w sercu , wspomnieniach i modlitwie, szkoda ze nie mam Cie w snach, widac nie zasługuję. na takie spotkanie. SPOCZYWAJ KOCHANY W POKOJU BOZYM
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dotykam Cię czasem słowami zamkniętymi w mojej głowie, tak lekko...dotykam Cię ciepłem mojego serca, jego czystym dżwiękiem, nieprzerwanym, na przekór fizyce wierzę, że Czujesz..wierzymy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡°
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Badż pocieszeniem kochany, czy dam rade , nie wiem, to takie trudne, wiemy razem jak to sie cieżko przezywa, niech Cie Bóg pociesza i Matka Najświetsza prowadzi za reke kochany, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.☆*•.☆ Utulone Snem Wiecznym spoczywają w ciszy Kochane Serca  z serc naszych zrozpaczonych wyrwane, w których na zawsze ból zostanie .  ☆.•*☆
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   533   534   535   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017