,, Bije zegar godziny, my wtedy mówimy, jak ten czas szybko mija, a to my
mijamy" ( S. Jachowicz)
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Kochany oddałeś światu swe cierpienia,,ideały,marzenia,ofiary, swą
młodość a w końcu życie,błagam Boga o Twą szczęśliwość w Niebie,moja
kochany wnuczku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mgłą zachodzą powieki, spod których łzy tęsknoty wciąż do wspomnień
uciekają...przytulam do serca Kochani, pamiętam zawsze...czuwajcie nad nami
tu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc. __ Światełko z
modlitwą Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️☀️ ...ŚWIATEŁKA ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ..PAMIĘCI
za wszystkie dni mojej nieobecności zapalam dla Ciebie Kamilku
Dziękuję za pamięć o Marcinie.
Dla Ciebie Kamilku, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Spotykamy się czasem, nie jest już ta radość rodzinna jak kiedyś,a przy
ognisku brak Ciebie noszącego drewno.b.Ten ból jest przy każdej
okazji.spoczywaj w pokoju kochany nasz Kamilku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dziś możemy zrobić to pamiętać, choć umarła cząstka
nas...wszystko co dziś możemy zrobić to wspominać, choć tęsknota serca
rwie...wszystko co dziś możemy zrobić to kochać Was...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥️* - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku. -
*♥️
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤☀❤
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama Karola Wiśniewskiego ♥️*♥️ ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Kamilku ten okrutny los zabrał ban Ciebie kochany,ale wciąż myślimy że
jesteśmy razem,przeżywamy kolejne przykrosci,kochamy ,płaczemy i modlimy
się, czasem nawet uśmiechamy,aby nie pogrążać w smutku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wędrujemy dalej drogą rozkopaną...gdzie szukać mamy Was jeśli nawet Niebo
nie pomaga...kto zrozumie nas i nasz świat bez Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.