ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI dla Ciebie za wszystkie poprzednie dni i na
jeszcze kolejne❤️♨❤️♨❤️♨❤️Bliskim z serca dziękuję za
pamięć o Marcinie. Niestety miałam wypadek,czeka mnie operacja prawej ręki.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł -wokół tylko cisza. My
tu,Ty tam - gdzieś po drugiej stronie nieba"
___˜”*°•♥•°*”˜___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie
Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Odszedłeś kochany odpoczywaj w pokoju bozym,ciezkie było dla Ciebie życie
ziemskie,które tak dzielnie znoisiłes nie żaląc sie,nie okazywałeś bólu
a wprost przeciwnie pokazywałes radośc zycia i nadzie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje, bo jak cisza pełna szelestu, tak
pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy na
spotkanie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochamy, tesknimy, wspominamy gdziekolwiek jestesmy i tak juz bedzie na wieki
całe, a ty spoczywaj kochany a my przyjdziemy do Ciebie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
★.•*`¨`*•.
......Nadzieja jest jak latarnia
która swoim jasnym światłem
potrafi dotrzeć nawet do
najciemniejszych stron serca...
¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze wypełnione bólem i smutkiem...pamiętamy Kochani każdego dnia,
pamiętamy radość i śmiech....przecież Odeszliście, żeby odpocząć choć
chwilę....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Różańcowej Pani nieba ziemi zawierzam Cię w modlitwie zapalając ten znicz
pamięci.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami.
____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w ten jesienny wieczór moje mysli biegna do Ciebie, z modlitwa w sercu
prosze abys nie był samotny tak jak ja tu na ziemi, abyś doświadczył w
Niebie radosci przebywania z Aniołami i świetymi
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⭐♨⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym ucieszyć,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć....Ukochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.