KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239549
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI dla Ciebie za wszystkie poprzednie dni i na jeszcze kolejne❤️♨❤️♨❤️♨❤️Bliskim z serca dziękuję za pamięć o Marcinie. Niestety miałam wypadek,czeka mnie operacja prawej ręki.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł -wokół tylko cisza. My tu,Ty tam - gdzieś po drugiej stronie nieba" ___˜”*°•♥•°*”˜___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Odszedłeś kochany odpoczywaj w pokoju bozym,ciezkie było dla Ciebie życie ziemskie,które tak dzielnie znoisiłes nie żaląc sie,nie okazywałeś bólu a wprost przeciwnie pokazywałes radośc zycia i nadzie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje, bo jak cisza pełna szelestu, tak pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy na spotkanie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochamy, tesknimy, wspominamy gdziekolwiek jestesmy i tak juz bedzie na wieki całe, a ty spoczywaj kochany a my przyjdziemy do Ciebie
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
★.•*`¨`*•. ......Nadzieja jest jak latarnia która swoim jasnym światłem potrafi dotrzeć nawet do najciemniejszych stron serca... ¸•*`¨`*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca nasze wypełnione bólem i smutkiem...pamiętamy Kochani każdego dnia, pamiętamy radość i śmiech....przecież Odeszliście, żeby odpocząć choć chwilę....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Różańcowej Pani nieba ziemi zawierzam Cię w modlitwie zapalając ten znicz pamięci.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żyjemy,ale nic nie jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. ____ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w ten jesienny wieczór moje mysli biegna do Ciebie, z modlitwa w sercu prosze abys nie był samotny tak jak ja tu na ziemi, abyś doświadczył w Niebie radosci przebywania z Aniołami i świetymi
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⭐♨⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym ucieszyć, miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć....Ukochani
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   515   516   517   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017