Każdy dzień uświadamia nam,że Was już nie ma,lecz Tęsknota i Pamięć
żyje w naszych sercach. _ Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niektóre wspomnienia trzeba starannie przyklejać do serca, żeby nie zerwał
ich powiew czasu... Kamilku moje światełko modlitwy. R.I.P.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Matko Boża Rózańcowa polecam Tobie dusze mojego wnuczka Kamilka, oraz
patronom dnia dzisiejszego, ten czas biegnie i nie zagłuszy pamieci i
wspomnien, spoczywaj kochany w pokoju bozym
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć wspomnieniami...jak wyrazić smutek zamknięty za ścianą ciężkich
powiek...jak znależć schronienie przed tęsknota największą brzmiącą w
każdym kroku i łzą gorzką kręcącą się w oku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami....Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Smutno mi bez Ciebie, nie przyjdziesz juz do mnie, tylko ja przychodze do Ciebie
z kwiatkami i światełkiem z sercem pełnym miłości, tesknoty , smutku,
bólu, rozczarowan,a Ty kochany spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi, cudownymi, ciepłymi skrzydełkami
Aniołki...potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
mama Suter
`•**• `
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
`.•**•
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_*❤️*_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Czas wszystko zabiera,bo zabrac jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego co w
sercu zostanie,wszystko sie konczy,wszystko przeminie,lecz co jest w duszy nigdy
nie minie,trwac bedzie miłość i wspomni
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨❤♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko wraz z modlitwą do Matki Bożej Różańcowej zostawiam
dla Kamilka
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*•.★.•*•.¸
Ci, którzy są już w krainie ciszy
odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy
opiekując się nami przez dni całe.
¸.•*•.★.•*•.¸
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle dni przeżytych razem, każda chwila zapisana w pamięci świetlistym
obrazem...napełnieni smutkiem...wspominamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.