Kiedy patrzymy w nocne niebo, widzimy na nim mnóstwo gwiazd, każda świeci w
naszą stronę, tak jak oczu Waszych Ukochanych blask....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dobranoc Kamilku.❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Na ramiona swoje wez o Panie Kamileczka mojego,gdy on o własnych siłach do
Ciebie wrócic juz nie może,otocz Go soja miłościa i opieka na wieczne
czasy,aby wraz z Aniołami i Świetymi wielbił Cię i czci
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest ciemno...
Szukam światła...
Zaślepiona tęsknotą
idę wciąż dalej i dalej
Błądzę, potykam się,
upadam
Łzy na moich rzęsach
przysłaniają mi świat...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Symboliczne niedzielne światełko z modlitwą do Jana Pawła II za nasze dzieci
utracone i za Kamilka
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️*❤️ Światełko i modlitwę zostawiamy... ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Przychodze do Ciebie z modlitwa i swieczka,z sercem bolacym, to juz szesć lat
mija a wydaje sie e to było wczoraj,te przykre wspomnienia i tesknota juz
nigdy nie miną.Ale teraz dobry Bog obejmie Cię
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy, gdzie mocno się
kocha w ciszy, miejsce, którego nie zburzy żadna zamieć...Dzieci Nasze
Utracone
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
15.10.2022 Dzień Dziecka Utraconego.❤Dobranoc Kamilku. Przepraszam za
poprzedni wpis.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
15.10.2022 Dzień Dziecka Utraconego. ❤Dobranoc Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
15.10.2022r - Dzień Dziecka Utraconego... KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.
˜”•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•”˜... Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
kocham Cie jak zawsze, modle sie za Ciebie i wszystkich co odeszli abyscie sie
spotkali w Niebie w jasności wiecznej i byli szczesliwi, spoczywaj kochany po
trudach zycia10
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano,
za nagle... nie pyta, nie dyskutuje...przychodzi i zostawia ból... ból, który
ukoić mogą tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy Byliście Kochani z nami cały świat się śmiał...dziś nam pozostały
smutek, tęsknota i żal...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.