Smutno mi ciagle bez Ciebie,słabnie moje serce i ciało ale dusza gorąca Cie
kocham ale wiem ze TY juz mnie nie odwiedzisz,chyba ze we snie,co rzadko sie
zdaża,ale je mam nadzieje do Ciebie przyjde
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli,
jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Kamilku,światełko i modlitwa dla Ciebie....śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Bol przeszywa serce w Tobie kochany szukam ukojenia,w modlitwie.Otuche i
umocnienie znajduję w serdecznych słowach wszystkich składajacych wirtualnie
swiatełka rocznicowe, dziekuje WAM KOCHANI,trwajmy
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani...odeszliście od nas tak wcześnie, serca nasze zranione
boleśnie...gdybyście Byli, tu, blisko, prostsze byłoby wszystko...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Rocznicowe światełko dla Ciebie Kamilku.To nie tak powinno być
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Babciu Kamilka dziękuję za wspólne trwanie przy naszych Bliskich... życzę
wszystkiego dobrego...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Idąc cmentarną aleją szukam Cię Przyjacielu, odszedłeś tak szybko jak
opadający jesienny liść... Kamilku moja rocznicowa pamięć i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Kamilku rocznicowe światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Rocznicowe smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku kochany...śpij
spokojnie. _ Twoją Babcie i bliskich przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zapłakane Rocznicowe Światełko Kamilku...pamiętam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Wieczny odpoczynek racz MU DAC Panie a swiatłośc wiekuista niechaj Mu
świeci,niech odpoczywa w pokoju.Całym sercem jestem z Toba kochany mój
wnusiu, DZISIAJ MSZA ŚW w kosciele św.Krzyża w Płocku O 18
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Bardzo smutne rocznicowe światełko Kamilku. Myślami jestem z Tobą i Twoimi
bliskimi.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
❤️♨️❤️ Rocznicowe smutne światełko pamięci Kamilku
❤️♨️❤️ Twoją Babcię i bliskich mocno przytulam w tym smutnym
trudnym dniu - Irena❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowe światełko Kamilku...sercem i ciepłymi myślami jestem z Twoją
Babcią, dziękuję za wspólne trwanie, serdecznie pozdrawiam Gosia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.