We wspomnienie bł.Jana PawłII i św. Rity zanosimy do nich modlitwy za
Ciebie,zapalamy wieczorne światełko po całym tygodniu smutku i
tęsknoty.Smutno nam Boże.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Palą się znicze... Przypominają, że Ktoś odchodzi, inni zostają. Pośród
cmentarzy cichych uliczek jak wierna pamięć palą się znicze...
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕
Lata przeminą - ból nie przeminie
Bo serce płacze, choć wyschły łzy,
Pamięć - z tęsknotą zmieszana,
Zostanie z nami do końca dni...
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Napełnieni smutkiem, daleko od Was, po policzkach płyną łzy...wspominamy
tylko te dni, gdy byliśmy razem, szczęśliwi...kochamy Was i tęsknimy....
Mija tylko czas ... Ból i smutek pozostają....♥.... Światełko Pamięci i
modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Odszedłes ale to co w duszy zostało juz na zawsze bedzie trwało.Niech
radości Nieba beda Twoim udziałem ze Świetymi i Aniołami,NA ZIEMI JEST
PIEKNIE ALE W NIEBIE NAJPIEKNIEJ,SPOCZYWAJ KOCHANY W POKOJU
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Brak Waszego głosu, śmiechu i spojrzenia Waszych oczu odczuwamy tak
boleśnie...myśli o Was są w nas przez cały czas...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*•.•*•
Śmierć ukochanych
jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic,
nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy
tacy sami...
•*• .•*•.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❀ڿڰۣڿ ❤️ PAMIĘTAM ❤️ ❀ڿڰۣڿ Kochani,z serca dziękuję za
pamięć o Marcinie. Jestem po operacji,nareszcie w domu,ale ręka boli i
nieprędko będzie sprawna,a pisanie lewą niezbyt mi idzie. Pozdrawiam.Basia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
„ Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu, niż rozpamiętywanie dawno
minionych chwil, zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.” ─
Danielle Steel ─ ♥ Światełko Pamięci Kamilku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.