❤️[*]❤️[*]❤️ W dniu święta Wszystkich Świętych, z wiarą, że
jesteś wśród Nich, przesyłam Ci życzenia świąteczne wraz z modlitwą.
❤️[*]❤️[*]❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Badż szcześliwy w Niebie wraz z Dziadkiem Wackiem,małym Janeczkiem i całą
rodzina i Aniołami i swietymi,łaczymy sie z wami kochani sercem i za
posrednictwem tych swiatełek do Nieba,spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko pamięci w tym wyjątkowym dniu. Dzisiaj będzie morze światełek.
A kto jeszcze pamięta o Was każdego dnia? Komu jeszcze brakuje Was na co
dzień?
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Napełnieni smutkiem, po policzku spływa kolejna łza
nieszczęścia...wspominamy te dni, gdy byliśmy razem, wspominamy te dni, gdy
byliśmy szczęśliwi...tęsknimy Kochani, tak bardzo...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak promyk słonka,który nagle zgasł Jesienny liść,który z drzewa spadł
Tak Ciebie nie ma dzisiaj pośród nas A jednak jesteś! W naszych sercach i
pamięci ❤️ Ostatnie październikowe Światełko
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
duchowo jestem z Toba kochany,modlitwa i przygotowania do wspolnej
uroczystosciu,przezywania tych uroczystych chwil,a jesli zawiode nie z mojej
winy lecz zdrowia to mi wybacz,spoczywaj w pokoju bozym
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie
cichej przystani , odpoczywają w pokoju...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
•*•.•*•
W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest PAMIĘĆ.
Ta tkliwa w osłonie miłości
i ta, w okruchach wspomnienia.
•*• .•*•.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą, ukojenie dają...przecież ludzie nie
odchodzą, oni powracają...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nadszedł zadumy czas. Niech niebo rozświetli zniczy blask. To czas na
wspomnienia, chwilkę refleksji by złączyć się duchowo z tymi co
odeszli.....Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W ostatnią niedzielę października wysyłam do nieba światełko pamięci wraz
z modlitwą do Matki Bożej Różańcowej o pokój duszy dla Kamilka
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka ból smutek w sercu zal, to w sercu mam
Wspomnienie i tesknota , Ciebie brak, tylko takie odczucia mam, milion mysli i
pytań - czemu tak ? prosze by Ciebie nie ominał raj, po cierniach na ziemi
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.