KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239627
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ Światełko Pamięci ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
światełka dla Ciebie z prośba do Nieba o łaske zbawienia, kocham Cie Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko na kolejny smutny dzień.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niezgasłym na ziemi się pali żal i pamięć tych, którzy zostali...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
We wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych módlmy się koronką do Miłosierdzia Bożego za dusze naszych bliskich. Zaduszki 2022
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Ci których kochamy nie umieraja, bo miłośc jest niesmiertelna. Kocham Ciue Kamilku , kocham Was wszystkich co odeszliscie ode mnie, PAN MA WAS W SWOJEJ OPIECE i MATKA NAJŚWIETSZA
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy zrobić...i jeszcze kochać, pamiętać, wspominać...i tęsknić tak bardzo...Kamilku
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
1 Listopad ❤ Umarli.. a my nadal ich kochamy tęsknimy... mówimy do nich... i tak się nieraz nam zdaje... przecież są z nami...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
1 LISTOPADA DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH -(╬)- Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
Światełko pamięci♨
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Wszyscy święci balują w niebie Złoty sypie się kurz, A ja włóczę się znów bez ciebie I do piekła mam tuż Tak bym chciał cię spotkać raz W ten jedyny dzień, Lub o tydzień cofnąć czas, Ale nie da się"
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
1 LISTOPADA Palą się znicze…♨️ Przypominają,że ktoś odchodzi.Inni zostają.Pośród cmentarzy cichych uliczek jest wierna pamięć.Palą się znicze…♨️ Światełko Pamięci na ten smutny Dzień ♨️ Kamilkowi
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
W tym Smutnym Dniu, światełko dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   507   508   509   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017