nawet to piekne słońce i mysli o Tobie nie podnosza na duszy,bo ta pustka jest
silniejsza od wszystkiego,czym ja zapełnic?
wspomnieniem,modlitwa,światełkiem,to czynię,dopomóż mi o Panie,utul Kamilka
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
I wciąż ta sama pustka dookoła, i ciemność, i cisza, i myśli zbłądzone
szukają oparcia jak nasza nostalgia, jak tęsknota bezimienna co
trwa...Śpijcie spokojnie Kochani
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ڿڰۣڿ❀* ❀ڿڰۣڿ Światełko na wieczór pierwszej listopadowej
soboty ڿڰۣڿ❀* ❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Wiatr, słońce, uśmiech i złość, wszystko przemija,lecz pamiec trwa i serce
goraco bije ku czci Ciebie kochany,tak jakbys był tu przy mnie, wspominam dni
dawno minione i twoje oczy piękne mądre duże
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu, ledwie muśnie go
wiatr, a już go nie ma i miejsce gdzie był już go nie poznaje"Psalm 103
Kamilku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku,światełko dla Ciebie na smutną sobotę. Przepraszam za poprzedni
wpis.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolku,światełko dla Ciebie na smutną sobotę.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani w nowe życie, a my...nie przestajemy kochać Was i
tęsknić za Wami...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ ´´*
W daleką podróż zabrał Was Bóg
Jedną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali
*``♥
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas mija,a w nas wszystko pozostaje i nigdy nie odejdzie.Jesteście z nami
nadal i na zawsze już pozostaniecie - Światełko i modlitwę zostawiamy
Kamilku.
Kochany, jesteś wśród Aniołow, nich Cie prowadza do światłości Nieba A JA
posyłam moje wirtualne swiatełko na oswiecanie drogi i pragnienia mego serca,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niewyobrażalny smutek i żal, że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...Jesteście w naszych sercach na zawsze Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.