Dwa swiaty- dalekie a jakże bliskie przez wiezy miłosci jakie nas łacza z
naszymi kochanymi co odeszli,niech świetych obcowanie trwa kochany mój wnusiu
na wielki całe, badżmy blisko
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Słoneczne, ale smutne sobotnie światełko dla Ciebie [*] Kamilku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kręte alejki wiodące przez ziemię znaczone krzyżami, poświata płomieni
wypełnia ogrom ciemności i cisza zawieszona z zadumą, spotkanie dwóch
światów, które tak odległe jednak bliskie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość...tak chcielibyśmy mieć Was przy
sobie, wystarczyłaby Wasza obecność, aby uszczęśliwić nasze serca...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Pamięć jest jedynie tym,, co mogę Ci ofiarować.
❤️ Pamiętam codziennie, choć nie co dzień mogę zapalić Ci wirtualne
Światełko. Śpij spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. ____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Witam Cie kochany, dla Ciebie wszystkie moje dobroci z serca płynACE JAK TO
piekne slonce na Niebie, spoczywaj w pokoju bozym
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mimo czasu, który mija, nic tęsknoty nie zabija, sercem ciągle jesteśmy z
Wami, każdy dzień jest dla nas trudny, każdy bardzo smutny, lecz nic zmienić
nie możemy, choć tęsknimy tak szalenie
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆*•.☆
Śmierć ukochanych
jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic,
nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy
tacy sami...
☆.•*☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.