❤️ **** PAMIĘTAM**** ❤️
☀️ I Światełko do Nieba ślę ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Ukochałeś zycie pełnią swego serca, teraz inna droga przed Toba kochany,
nich ona wiedzie do szcześcia wiecznego wraz z Aniołami i świetymi , A na
ziemi miłosci nie bedzie końca i tesknoty,kochamy
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Oni z nami byli wsparciem, pomocą.I mieli serca pełne miłości.
Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka, Kamilku.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle nieposkładanych myśli, tyle suchych już łez...to prawie nic, lecz to
wszystko co mamy dziś...Serca Wasze na zawsze w naszych sercach nosimy
Kochani...
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Światełko Pamięci
i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Zgasł promyk zycia, spływaja z rozpaczy łzy, smutek i ból dała losu
gra,otoczony przyjażnia i sercem wedrujesz gwiezdnym kobiercem do odległwj
nieznanej krainy, gdzie bedziesz zbierac nagrody,daniny.
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
"❤️⭐❤️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w
kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z
daleka śpij spokojnie. Kamilku...❤️⭐❤️⭐❤️"
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdym promieniem słońca Was całujemy, deszczem zmywamy łzy...Jesteście
miłością naszą, której nie zmieni nic...Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.