w moim sercu smutek i miłośc A dla Ciebie kochany i Dziadka Wacka światła
wiecznego z Aniołami i swietymi w Niebie
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
❤️✞♣✞ ❤️ Życie jest jak płomień świecy... Powoli wypala się i
gaśnie... Lecz pamięć o Tobie nigdy w naszych sercach nie
zgaśnie..Zpstawiam światelka pamięci i modlitwę, Kamilku.❤️✞♣✞
❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*”♥”*
♥ Gdy smutek boli,
a słowa zbyt małe
by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie
pełne gorących łez
i bliskość osieroconych serc....♥
*”♥”*°•.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nosimy Wasze serca ze sobą, nosimy w naszych sercach, gdziekolwiek jesteśmy
Jesteście z nami...Ukochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dobranoc Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. __ Światełko Pamięci
i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Były chwile piekne w tym 20 leciu Twego ziemskiego zycia,ale zakrety ostre zbyt
czesto się zdarzały,w wiekszosci z niech byłam przy Tobie kochany,ale cóz
nie pomogłam,nie umiałam,czy za mało kachałam?
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
❤️♣❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi. Jest taki strach,którego
nic nie pokona Jest taki żal, który nigdy nie zniknie Jest taka tęsknota,
która na zawsze zostanie, Kamilku. .❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo,
kruszy się, rozpada...każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie
zaczyna się i nie kończy..tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Biegniemy przez ocean smutku,
Biegniemy przez morze miłości,
Biegniemy przez jezioro łez.
Biegniemy wciąż i szukamy Was... ✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dla mego Dziecka ukochanego Tak szybko pożegnanego Przez ludzi kochanego Chcę
aby świat pamiętał o Nim By wiedział każdy z Was Miłość taka nie
odchodzi Na zawsze pozostaje w Nas. W Dniu Palenia Świec
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
♨️ 11.12.2022 Dzień Palenia Świec ♨️Dla Pamięci wszystkich
Dzieci,które tak wcześnie opuściły ten świat i odeszły do Wieczności
"...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!"
☀️ Światełko Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
„Piękne zadanie na Adwent: obudzić we wspomnieniach dobroć, a przez to
otworzyć drzwi nadziei”. Benedykt XVI.Nasze światełka w 3 Niedzielę
Adwentu są podziękowaniem za Waszą dobroć kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.