KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239815
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
BABCIA Kamilka
w moim sercu smutek i miłośc A dla Ciebie kochany i Dziadka Wacka światła wiecznego z Aniołami i swietymi w Niebie
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
❤️✞♣✞ ❤️ Życie jest jak płomień świecy... Powoli wypala się i gaśnie... Lecz pamięć o Tobie nigdy w naszych sercach nie zgaśnie..Zpstawiam światelka pamięci i modlitwę, Kamilku.❤️✞♣✞ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*”♥”* ♥ Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć- zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....♥ *”♥”*°•.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nosimy Wasze serca ze sobą, nosimy w naszych sercach, gdziekolwiek jesteśmy Jesteście z nami...Ukochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dobranoc Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. __ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Były chwile piekne w tym 20 leciu Twego ziemskiego zycia,ale zakrety ostre zbyt czesto się zdarzały,w wiekszosci z niech byłam przy Tobie kochany,ale cóz nie pomogłam,nie umiałam,czy za mało kachałam?
Zgłoś SPAM
żona śp...Henryka Dobrońskiego
❤️♣❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi. Jest taki strach,którego nic nie pokona Jest taki żal, który nigdy nie zniknie Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie, Kamilku. .❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się, rozpada...każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy..tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬ Biegniemy przez ocean smutku, Biegniemy przez morze miłości, Biegniemy przez jezioro łez. Biegniemy wciąż i szukamy Was... ✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dla mego Dziecka ukochanego Tak szybko pożegnanego Przez ludzi kochanego Chcę aby świat pamiętał o Nim By wiedział każdy z Was Miłość taka nie odchodzi Na zawsze pozostaje w Nas. W Dniu Palenia Świec
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
♨️ 11.12.2022 Dzień Palenia Świec ♨️Dla Pamięci wszystkich Dzieci,które tak wcześnie opuściły ten świat i odeszły do Wieczności "...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!" ☀️ Światełko Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
„Piękne zadanie na Adwent: obudzić we wspomnieniach dobroć, a przez to otworzyć drzwi nadziei”. Benedykt XVI.Nasze światełka w 3 Niedzielę Adwentu są podziękowaniem za Waszą dobroć kochani.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   491   492   493   ...   1202   1203    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017