KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239868
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
* ❄️ ❄️* SOBOTNIO - NIEDZIELNA LAMPECZKA PAMIĘCI ️* ❄️ ❄️* Dla Ciebie ❤️ Kamilku
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany cierpiałes ale miałes tez piekne chwile Twej młodosci,miłości i radosci,w zapomnieniu o cierpieniu.Koniec cierpień,radośc Nieba i wieczna miłość o to sie modle dla Twej duszyczki,spoczywaj w p
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️❀❀❤️W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️❀❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt, w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was Kochani na zawsze....
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
jestes kochany w naszych sercach,w pamieci obecny cały czas bez przerwy,pamietam rozmowy w miejscach w ktorych przechodze,gdzie bylismy razem,a teraz na cmentarzu chłód,sniezyca,dlatego modle sie ..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤❄❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Gdzie nie ma łez, gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci to właśnie tam, u nieba bram spotkamy się, gdy przyjdzie czas.Spoczywaj w pokoju, Kamilku.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*✿*•. ...Najlepszym pamiętnikiem jest serce... ...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci... .•*✿*•..•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W dłoniach trzymamy znicz, by w myślach go zapalić...z serca dajemy Wam kwiat, by pamięć o Was ocalić...z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś się spotkamy Kochani...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Zapalam adwentowe światełko.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   489   490   491   ...   1202   1203    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017