KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239884
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęskna otula mnie w ciszy. Łzy kapią spod powiek, bez Ciebie tak trudno żyć, serce wiecznie w żałobie.....Smutne światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Każdy nasz dzień jest pamięcią o Was Kochani. Każdy dzień to tęsknota, żal, cierpienie, ciągłe niedowierzanie... ☀️ Światełko Pamięci ❤️ na ten przedświąteczny smutny czas. Kamilkowi
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ❤
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Czasem na chwile gasnie słonce,dusze wypełnia gesty mrok,nikna nadzieje i marzenia i w pustce ginie teskny wzrok.To odchodza dobrzy kochani ludzie,ale nigdy sie z tym nie pogodzimy,bo sa w mym sercu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach..❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
("v") .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na Nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas... ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy Was kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie...zawsze będziemy myśleć i marzyć...i tęsknić będziemy...i płakać za Wami...będziemy tulić Wasze rzeczy....Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Czasem odchodza nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas,a z Nimi czastka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz.Wtedy na chwile gasnie słonce,dusze wypełnia gesty mrok.Kamilku kochany mój tak
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ To nie był czas, to nie była pora." Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy." Zapalam najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci dla Ciebie, Kamilku..♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko na smutną niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród Aniołów Jesteście, my czuwamy....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   488   489   490   ...   1202   1203    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017