Tęskna otula mnie w ciszy. Łzy kapią spod powiek, bez Ciebie tak trudno
żyć, serce wiecznie w żałobie.....Smutne światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Każdy nasz dzień jest pamięcią o Was Kochani.
Każdy dzień to tęsknota, żal, cierpienie, ciągłe niedowierzanie...
☀️ Światełko Pamięci ❤️ na ten przedświąteczny smutny czas.
Kamilkowi
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ❤
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Czasem na chwile gasnie słonce,dusze wypełnia gesty mrok,nikna nadzieje i
marzenia i w pustce ginie teskny wzrok.To odchodza dobrzy kochani ludzie,ale
nigdy sie z tym nie pogodzimy,bo sa w mym sercu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach..❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
("v") .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Śmierć przychodzi cicho.
Niezapowiedziana, nieproszona.
Nigdy nie ma na Nią
odpowiedniej chwili,
jest zawsze gościem nie na czas...
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy Was kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie...zawsze będziemy
myśleć i marzyć...i tęsknić będziemy...i płakać za Wami...będziemy
tulić Wasze rzeczy....Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____
Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Czasem odchodza nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas,a z Nimi czastka nas
odchodzi i wielki smutek marszczy twarz.Wtedy na chwile gasnie słonce,dusze
wypełnia gesty mrok.Kamilku kochany mój tak
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ To nie był czas, to nie była pora." Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy." Zapalam
najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci dla Ciebie, Kamilku..♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Ciebie Kamilku, światełko na smutną niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
Tata śp.Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...uśmiechnięci i szczęśliwi wśród
Aniołów Jesteście, my czuwamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.