"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł -wokół tylko cisza. My
tu,Ty tam - gdzieś po drugiej stronie nieba"
___˜”*°•♥•°*”˜___ Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie
Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☆❤️ ☀️Światełko ☀️ Pamięci ☀️ ☆ na przedświąteczną
środę ❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród
nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas
i zapomnieć, że sa puste miejsca przy stole..."
Zgłoś SPAM
BABCIA kAMILKA
dusza nasza oczekuje Pana , On jest nasza radoscia , miłościa i sercem.
TrwaJmy razem kochany choc daleko ale we wspomnieniach, bliskosci serc .
BĄDŻMY RAZEM OCZEKUJAC NA PRZYJSCIEW PANA
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️★❤️ Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A
rozkwitają tym wspanialej, im więcej serca wkładamy w ich
pielęgnowanie.Zostawiam światełko pamięci i modlitwę,
Kamilku.❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żle nam bez Was, my tu, Wy Tam Jesteście...patrzymy na odbicie w lustrze,
o9dmykamy pamięci wrota, jakie jest nasze życie? to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W smutny przedświąteczny wtorek światełko z modlitwą dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pali się czwarta świeca adwentowa -nadzieja .Niech ona pocieszy nas po stracie
naszych kochanych .Nadzieja, że jesteście szczęśliwi i kiedyś spotkamy
się.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Ale Ty przeciez ciagle zywy w pamieci mojej i sercu jestes, Twa dusza przy mnie
pozostała i miejsca w ktorych bylismy i rozmowy , to wszystko co było to jest
nadal, tylko TWE CIAŁO ZABRAŁ CZAS,KOCHANY
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Nic miłości nie pokona.Trwamy tylko dla niej.Choć nadziei
rwie się nić.Chociaż puste są ramiona.Żyje wieczna Pamięć.Światełko
wiecznej pamięci i modlitwa dla Ciebie Kamilku..❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Codziennie myślimy o Was Kochani...witamy rano i żegnamy wieczorem słowami-
niech Was błogosławi Jezus z Aniołami- Jesteście z nami w naszych sercach na
zawsze
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.