,, ... I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży
powietrze, że odeszli po to być żyć i tym razem będą żyć
wiecznie..." Kamilku pamiętam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Na ten ból wspomnienia,na ten brak radości,Twoja duszyczka Kochany zawsze w
mym sercu gości.Dzis w piatek zapalam Ci świeczki i z duszą Twą w sercu
pojade by spedzic wigilie z rodzina juz 7 bez Ciebie
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
W wigilię Wigilii, kiedy przygotowywanie do wieczerzy bez najbliższych nie
sprawia już radości - najjaśniejsze światełko do nieba, do Was najbliżsi
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To to jest mało naprawdę bardzo mało
Światełko pamięci zapalam na przedświąteczny piątek Kamilku
❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨️⭐ Kamilku,przedświąteczne światełko pamięci, -Bliskim życzę
zdrowych,spokojnych, pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.Dziękuję za
wpólne trwanie przy naszych bliskich.⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
--:¦:- ◊ -:¦:-
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
-:¦:- ◊ -:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy Byliście przy nas nie liczyło się nic...teraz nam pozostały smutek i
łzy...będziemy Was zawsze kochać i będziemy o Was śnić, ale to nie
wystarcza...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤♨️❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Przedświąteczne światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w Tobie były wszystkie dni i noce,codzienny trud i niedzielny
odpoczynek a najwieksza radościa zawsze zblizajace sie święta i przeżywanie
ich.Teraz nie ma tej radości jest smutek i ból.Spoczyw
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.