KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239904
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kamilku...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, ... I przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drży powietrze, że odeszli po to być żyć i tym razem będą żyć wiecznie..." Kamilku pamiętam
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Na ten ból wspomnienia,na ten brak radości,Twoja duszyczka Kochany zawsze w mym sercu gości.Dzis w piatek zapalam Ci świeczki i z duszą Twą w sercu pojade by spedzic wigilie z rodzina juz 7 bez Ciebie
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
W wigilię Wigilii, kiedy przygotowywanie do wieczerzy bez najbliższych nie sprawia już radości - najjaśniejsze światełko do nieba, do Was najbliżsi ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała tylko fotografia To to jest mało naprawdę bardzo mało Światełko pamięci zapalam na przedświąteczny piątek Kamilku ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨️⭐ Kamilku,przedświąteczne światełko pamięci, -Bliskim życzę zdrowych,spokojnych, pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.Dziękuję za wpólne trwanie przy naszych bliskich.⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
--:¦:- ◊ -:¦:- Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia -:¦:- ◊ -:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy Byliście przy nas nie liczyło się nic...teraz nam pozostały smutek i łzy...będziemy Was zawsze kochać i będziemy o Was śnić, ale to nie wystarcza...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤♨️❤
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Przedświąteczne światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany w Tobie były wszystkie dni i noce,codzienny trud i niedzielny odpoczynek a najwieksza radościa zawsze zblizajace sie święta i przeżywanie ich.Teraz nie ma tej radości jest smutek i ból.Spoczyw
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   486   487   488   ...   1202   1203    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017