⭐❤️⭐ Ci,co odeszli, wciąż żyją w nas. W naszych sercach i
wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas. Naszego ludzkiego
istnienia.Świąteczne świeatełka na drugi dzień.Kamilku..⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka
Kochany w ten swiateczny dzień Bożego Narodzenia przytulam Cię serdecznie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was przytulają, Jesteście w
nich tak bardzo bliscy, a tak daleko...i tylko wspomnienia
powracają...Świąteczne światełka Kochani
Jesteś w naszych sercach i naszej na zawsze już pamięci. Gdziekolwiek jesteś
bądź szczęśliwy.... Świąteczne światełko i modlitwa dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Świąteczne światełko pamięci Kamilku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Ciebie Kamilku na Boże Narodzenie.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐❄️⭐♨⭐❄️☀️ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKA dla Ciebie
Kamilku.☀️❄️⭐♨⭐❄️⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.....*•-•*☆.. ❤ ŚWIĄTECZNE
…`❤.•*☆.ŚWIATEŁKA * ☆
Bliskim życzę zdrowych
i spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia
Niech magiczna moc tych Świąt
Przyniesie spokój i ukojenie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wigilijne światełko i modlitwa dla Was Kochani...tyle tylko możemy...Bliskim
zdrowia, spokoju i samego dobra na ten Świąteczny czas
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨️⭐⭐♨️Wignlijnie świateło wraz z modlitwą. prosto do Nieba dla
Ciebie Kamilku.♨️⭐⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Wigilijne światełko pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wigilijne światełko i modlitwa Kamilku. __ Bliskim życzymy zdrowych i
spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Przy wigilijnym stole będziesz z nami choć w innej postaci. Niech Święta
Rodzina i Jezusek, który się wkrótce narodzi da pokój Twojej duszy.Bliskim
życzę spokoju i zdrowia na Święta Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Wigilijne światełko ♨️
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
⭐⭐ Gdziekolwiek są, dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I
przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze, Że
odeszli po to by żyć, i tym razem będą żyć wiecznie...⭐⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Wigilijne światełko dla Ciebie Kamilku... na dzisiaj i na ostatni tydzień
tego roku...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Dzis wiegilia kochany dziele sie z Toba sercem, miłościa,
tesknota,modlitwa,puste miejsce przy stole na zawsze juz u mnie po Tobie
pozostanie,ale Ty spoczywaj w Panu w szczesliwosci Nieba,tam piekniej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️ Wigilijne Światełko Pamięci Kamilku ❤️ ☆•☆ I znów puste
krzesło przy stole... I znów pytanie, dlaczego?! Tulę Twoich Bliskich do
serca ♥ życząc na to Boże Narodzenie zdrowia,spokoju,siły i nadziei.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.