KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239462
Zapalone ponad rok temu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ciesz się tym, co masz i o to dbaj. Doceniaj to co masz. Życie jest w stanie zabrać Ci znacznie więcej... Szczęście jest kruche.... Kamilku już marcowe światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Im dłużej...tym bardziej wierzymy, że istnieje rzecz zwana duszą, że energia zmienia formę lecz nadal zachowuje coś, czego nigdy nie straci...mamy nadzieję...tylko ona nam została...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Weekendowe Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Kamilku ☘️☘️ ☀️ Światełko Pamieci na pierwszy dzień marca 2025 r. ❤️☘️☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
bezwiedna łza toczy sie po policzku, serce wie wszystko, dusza milczy w smutku i bólu, taka codziennosc, takie swietowanie, bo bez Ciebie Kamilku mój
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️☘️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️☘️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból w sercu ciągle taki sam, tęsknimy tak samo, kochamy tak bardzo...Aniołki Nasze czas nic nie zmienia, tylko do spotkania coraz bliżej...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WSPOMNIENIE, to ostatnie co pozostaje, kiedy kogoś zabraknie.__ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamillka
w mym sercu slad głeboki, w pamieci wiecznie jestes i tak juz bedzie az sie spotkamy Kamilku kochany, dziekuje Ci ze mnie wspierasz
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślad w naszych sercach... Kamilku światełko na koniec lutego. R.I.P.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️❄️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć.e blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę, zostawiam modlitwę.❄️ ❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie i śnijcie anielskie sny, otulamy Was czule szalem pamięci i jasnym światełkiem wysyłamy do nieba modlitwę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   168   169   170   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017