❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas
oczekiwania i Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie.
Pamiętam, zostawiam modlitwę na cały wielki
post.❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli nasze, to na pewno by
wypaplał jak bardzo kochamy Was...i jak bardzo tęsknimy Ukochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W sercu pusto,tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.
*•.◕.•* Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA
Tak kochany jestes z nami i ze mna w snach i w zyciu codziennym a nade wszystko
w podrózach , gdzie pamietne miejsca Twojego,pobytu wołaja serdecznie o
Tobie,tam sie smiałes,tam płakałes i cierpiałes
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie
pod stopamiTańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda,
że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀ ════◕ ♥
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
♥◕════ ❀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć ❤️ i Światełko ☀️ do Nieba ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kamilku (_❤️_) Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❤️❄️♨️❤️ Byłeś naszego życia ozdobą a
teraz rozłączył nas Bóg z Tobą, módl się za nami do Pana w Niebie abyśmy
godni dołączyli do Ciebie. Pamiętam
Kamilku..❤️❄️♨️❤️❄️♨️❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
witam Cie kochany serrcem i dusza, przesyłam swiatełko i wielka modlitwe abys
był w dobroci Nieba i nie tesknił
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na marcowy poniedziałek dla Ciebie Kamilku.
♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia, będziemy zawsze pamiętać...a póżniej odnajdziemy
się....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
" Bez Ciebie życie może nie trwać dłużej, bez ciebie wszystko wokół
traci blask." Światełko już marcowe z modlitwą dla Ciebie Kamilku
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Anioł zalu wszedł we mnie jako w sidło grzeszne i miota mna w słow roztercem
Boze Bpze ucisz zmeczone z tesknoty serce, - ten fragment dedykuje duszyczce
kochanej Kamilka
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.