KuPamięci.pl

KAMIL WIŚNIEWSKI


* 19.09.1996

 

+ 18.10.2016

Miejsce pochówku: Płock

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (16)
Licznik odwiedzin strony
239469
Zapalone ponad rok temu
babcia Kamilka
Kamilku JAKA PUSTKA BEZ CIEBIE, nie ma kto poradzic w tych trudnych sprawach, nie martw sie, ciesz sie pokojum Nieba, Bog jest łaskawy dla wszystkich. swiatełka dla Ciebie i Dziadka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"W cieple migocącego płomienia zamknięta jest pamięć. Ta tkliwa w osłonie miłości. I ta w okruchach wspomnienia.” ❄️⭐⭐ Światełko otulone tą Pamięcią zapalam dla Ciebie ⭐⭐❄️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Kamilka ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech promienny uśmiech księżyca rozświetla Wam drogę do szczęścia i spokoju....czuwajcie nad nami Aniołki Kochane, bez Was nie ma już nic...
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci dla Ciebie Kamilku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
Kochany pokoju ,ciszy, sodyczy Nieba, wolnosci od trosk ziemskich ale i łacznosci z nami , o to sie modle dla Ciebie a, ale i o pomoc Cie prosze. Piekne Niebo dla Ciebie kochany
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście jak oddech ziemi zroszonej rannym deszczem, Byliście jedynym promieniem słońca, który świeci nam jeszcze...Byliście, nadal Jesteście w naszych myślach, sercach, wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko; .ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ.Śpij spokojnie Kamilku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
To, co widzialne przemija, To, co niewidzialne trwa wiecznie ❤️❤️ ❤️☀️❤️ PAMIĘTAM ❤️❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka
KAMILKU PRZYTULAM CIE A SERCE PĘKA, MATUCHNO NAJŚWIETSZA PRZYTUL GO W NIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Poranne światełko Kamilku...pamiętam
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   169   170   171   ...   1201   1202    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Wiesława Galewska
21.06.2017